banner851

banner614

GÜNÜBİRLİK EVLER MARKAJ ALTINDA

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü günübirlik evleri yakın takibe aldı. 95 adrese yapılan uygulamada kimlik bildirimi yapmadığı tespit edilen bir adrese 10 bin 500 TL idari para cezası kesildi.

banner619
Asayiş 07.12.2017, 17:33 09.12.2017, 16:28
8118

Pek çok kentte olduğu gibi Düzce’de de günübirlik kiralanan evlere yönelik denetimler hız kesmeden devam ediyor. Özellikle son haftalarda peş peşe yapılan ani kontrollerle eksiklik tespit edilen işletmelere cezai işlem uygulanıyor.

Bu kapsamda Düzce Merkez ve Akçakoca’da yapılan uygulama ile asayiş ekipleri günübirlik kiraya verilen evlerde denetim yaptı.

Düzce ve Akçakoca emniyet müdürlüklerine bağlı asayiş şube müdürlüklerinde görevli 8 ekip ve 20 personelin katılımıyla yapılan uygulamada toplam 95 adreste kontrol yapıldı. Kontroller sonucunda işlemleri eksik olan ve kimlik bildirimi yapmadığı belirlenen bir adrese 10 bin 500 TL idari para cezası kesildi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (11)
ifşa edelim düzelsin 4 yıl önce
rente car dan kiralık adı altında sokaklarda gezen yüzlerce araç kullanan var cogu sarhoş kiralanan yerler in cogu merdiven altı rente car cı vergi yok fatura yok kayıt yok inşAllah buna da bi el atılır
facete filtre arama 4 yıl önce
facete reklamları var günlük evlerin masaj salonlarının emniyet düşssün peşine.madem yasaksa yaptırmasınlar.binanızda varsa şikayet edin elbirlğiyle tüm namusuzlara ceza verdirelim
hele onlarla gezen 4 yıl önce
hele onlarla gezen namuslu gezinen bayanlarında beterini versin Allah ıslah etsin.üç kuruşa evli adamlarla geziyor namuzsuzlar.idam geri gelsin
AYNEN 4 yıl önce
AYNEN KÖFTECİSİ SANAYİCİSİ TOPLANMIŞ FUHUŞA ÇANAK TUTUYOR.
AKÇAKOCA 4 yıl önce
AKP li bir vekil şöyle demişti: İNSANLARIN GÜNAH İŞLEME ÖZGÜRLÜĞÜ VAR.
tebrikler 4 yıl önce
kalıcı konutlarda ganimet fuhuş var emniyetin güzide personelleri buralara yoğunlaşırsanız yerliden ziyade bir dünya yabancı uyruklu bulacaksınız Allah yardımcınız olsun.
Yorumlara bak... 4 yıl önce
Yorumlara bak ya.. ne eğitimli insanlarsınız.!! Burada emniyet tebrik edilir... bazı arkadaşların yazdıkları kendi sapıkça düşüncelerinin dışa vurumsamasıdır. Çok ayıp aynaya bakıp utanınız kendinizden. İnsan gibi yorum yapın bence.!
Öğrenci 4 yıl önce
Bizim ev sahibinin karsi daire de 1 1 i var her gece biri ile geliyor ses yalitimi da yok.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın