banner851

banner955

GÜNÜBİRLİK EVLER YAKIN TAKİPTE

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler günlük kiralık evlere yaptığı baskın sonucunda bir adrese 5 bin 942 TL idari para cezası uygulanırken şehir merkezinde bulunan bir apartman dairesindeki biri Türkmenistan diğeri Gürcistan uyruklu iki şahıs “fuhuşa yer ve imkan sağlamak” suçundan sınırdışı edildi.

Asayiş 09.02.2018, 15:56 11.02.2018, 11:29
3871
banner1032

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü bu kez günübirlik evleri markaj altına aldı. Ekipler, Kimlik Bildirme Kanunu kapsamında günübirlik kiralanan evlere yönelik operasyon düzenledi.

8 Şubat Perşembe günü 8 asayiş ekibi ve 20 personel ile şehir merkezi ve Akçakoca ilçesinde toplam 74 adres kontrol edildi. Yapılan kontroller neticesinde kayıt dışı ve kimlik kontrolü yaptırmayan 1 adrese 5 bin 942 TL idari para cezası uygulandı.

Ayrıca denetimler sırasında şehir merkezi Gaziantep Caddesi Ümit Sokak üzerinde bir apartman dairesine baskın düzenlendi. Baskında 35 yaşındaki Gürcistan uyruklu S.K. ile 38 yaşındaki Türkmenistan uyruklu M.Y. isimli iki kadının fuhuşa yer ve imkân sağladığı tespit edildi.

İki şahıs da zührevi hastalıklarının olup olmadığının kontrol edilmesinin ardından bugün sınır dışı edildiği öğrenildi. Şüpheliler hakkında “fuhuşa yer ve imkan sağlamak” suçundan adli işlem yapıldı.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (12)
Düzceli 5 yıl önce
Bekar ev derken yanlış anlamayın öğrenci bekar evlerini denetlenmesi bunları denetlesinler
OSMAM 5 yıl önce
Ya hepimiz yiyorsunuz bu haltı burda yalandan atıyorsunuz siz varya siz :))
düzcelii 5 yıl önce
Yazık düzceme ne günlere kaldık
düzceliiii 5 yıl önce
Bekar evleride denetlensin adı bekar hepsi evli çünki gündüz camide yatsıdan sonra fuhuş evlerine zinayı şuç olmaktan cıkartan devletimiz....
Duzceli 5 yıl önce
Fuhusa ceza yok evlere var
genel 5 yıl önce
genelev açılması gerekiyor
Bekar 5 yıl önce
Niye bekar evleri denetleniyor ? Bu insanın karakteri ile alakalıdır ahlak bekar evli diye ayrılmaz insanlarda bekar evlerine gelen karıların çoğu evli ayıktırayım
Akif 5 yıl önce
Konuralp tarafından gelin.bırak günü birliği,saatlik evler var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
kapalı