banner851

banner614

GÜNÜBİRLİK EVLERE CEZA YAĞDI!

banner619

Düzce merkez ve Akçakoca'da günübirlik kiralanan evlere yönelik gerçekleştirilen operasyonda ruhsatsız işletildiği tespit edilen 9 günübirlik ev için işletenlere toplam 67 bin 487 TL ceza kesildi.

banner846
Asayiş 21.11.2017, 15:29 23.11.2017, 12:52
3344
banner844

Türkiye genelinde eş zamanlı yapılan operasyonla mercek altına alınan günlük kiralanan evlerle ilgili Düzce'de 9 dairenin gayriresmi olarak günlük kiraya verildiği tespit edildi.

Düzce İl Emniyet ve Akçakoca İlçe Emniyet müdürlüklerine bağlı asayiş ekipleri tarafından dün sabah saat 08.00'da başlayan ve akşam saatlerine kadar devam eden operasyonda 12 ekip halinde 29 polis görev aldı. Merkezde ve Akçakoca'da toplam 137 adresi ani baskınla kontrol eden ekipler, kayıtdışı ve kimlik bildirimi yapılmayan 9 adresle ilgili günübirlik ev işletenlere toplam 67 bin 487 TL para cezası uyguladı.

Son dönemde sayıları giderek artan ve özellikle cezaevi firarisi, suçlular ile fuhuş çeteleri tarafından rağbet gören günübirlik kiralanan dairelere yönelik denetimlerin sık aralıklarla devam edeceği öğrenildi.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (9)
Temel 4 yıl önce
Nerde yapacak bu millet isini
Vatandaş 4 yıl önce
Ulan Ege'de Akdeniz'de Bolu'da turizim olan her yerde günü birlik kiraya ev verilmese oteller uçuk flyat olur dünyanın her yerinde var biraz gezin görün
Hlk egtm 4 yıl önce
Halk eğitim merkezi emlakcilk kursunu açmıyor ki bu isi nasıl resmiyete dökecek
mutlu son 4 yıl önce
mutlu son masaj salonu ilanları var facete düzcedeymiş gidim basın
inşallah 4 yıl önce
konuralpteki sitelerde çarşıda cediyenin ordaki 2. elcilerin orda elektrikçinin üstündeki binada yabancı ıyruklu kişilere verilmiş evler var ve fuhuş amaçlı kullanılıyor
Coşkun 4 yıl önce
Günlük kiralık evlerin amacı zaten fuhuş. Ağır cezalar verin ki birdaha kiraya vermesinler. Otelleri de gözden geçirin bi zahmet
Himm 4 yıl önce
Millet nerde yapacak peki pardon yatacak
YABANCI UYRUKLU MAĞDURU 4 yıl önce
Mahalle muhtarlıklarınada uğrayın Daire sahipleri evlerini kiraya veriyor,İkamet kayıtları varmı yokmu? bizim apartmanda Daire sahipleri ıraklısına afganlısınada kiraya vermişler Apartmana girmeye ailecek korkar olduk. teröristmi,hırsızmı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın