banner851

banner614

GÜVENLİK ZAFİYETİ Mİ VAR?

İntiharkolik adam yine intihara kalkıştı. 6 gün sonra bir kez daha yeni devlet hastanesinin çatısına intihar etmek için çıkan Göksel K., güvenlik görevlileri tarafından ikna edilerek aşağıya indirildi. Şahsın 2 kez rahatlıkla çatıya çıkabilmesi ise "Hastanede güvenlik zafiyeti mi var?" sorusunu gündeme taşıdı.

banner619
Asayiş 31.10.2016, 13:26 31.10.2016, 15:51
2943
GÜVENLİK ZAFİYETİ Mİ VAR?

Sıkıntılarını gerekçe gösteren vatandaşların çatıya çıkarak intihara kalkışmasının sık vuku bulduğu Düzce'de bu kez aynı kişi 6 gün arayla tekrar intihara teşebbüs etti.

“Devletten yardım alamıyorum” iddiasıyla 25 Ekim günü yeni devlet hastanesinin çatısına çıkan Göksel K. bugün yine soluğu çatıda aldı. Aziziye Mahallesi'nde yeni hizmete giren Atatürk Devlet Hastanesi'nin çatısına çıkarak kendini atacağını söyleyen şahsın bu seferki gerekçesi ile hastanede kendisiyle ilgilenilmemesi oldu.

Güvenlik görevleri tarafından intihardan vazgeçilerek çatıdan indirilen Göksel K., hastanede tedavi altına alınırken, bir kaç gün arayla yaşanan kalkışma, önemli bir konuyu tartışmaya açtı. Elini kolunu sallaya sallaya aynı kişinin 2 kez rahatlıkla çatıya çıkması "Hastanede güvenlik zafiyeti mi var?" sorusunu akıllara getirdi.

banner844
Yorumlar (12)
göksel kaçmaz 5 yıl önce
Kaedeşim düzce devlet hastanesinde fotokopi makinesi yoksa ben alarlm
göksel kaçmaz 5 yıl önce
Kaedeşim düzce devlet hastanesinde fotokopi makinesi yoksa ben alarlm
yeter artık... 5 yıl önce
Lütfen bu adamın hikayesini araştırın madur mu değil mi öğrenin,yüzde yüz bir daha haber yapmayacaksınız...
yalan 5 yıl önce
BU ADAMA DİKKAT EDİN. BİR SONRAKİ DURAĞI YENİ TERMİNAL VE KÜLTÜR MERKEZİ. ADAM DÜZCENİN TANITIMINI YAPIYOR. YENİ YAPILAN YAPILARI TANITIYOR.
HASTA YAKINI 5 yıl önce
BEN BU ADAMI GÖRDÜM.ADAM ARABASINI PARK EDİP GELDİ.YARIM SAAT GEÇMEDEN ÇATIDA..NEYMİŞ FOTOKOPİ İSTEMİŞLER ...OLAY BU...İŞİN KOLAYINI ÖĞRENMİŞ..İNTİHAR İÇİN MEDYAYI ARIYOR..
BAŞİKALI 5 yıl önce
İŞİ ŞOVA DÖNÜŞTÜRMÜŞ BU ŞAHIS . DEVLET CEZA VERECEKKİ BAKALIM BIRDAHA CATIYA CIKIYORMU
KOBRA 8181 5 yıl önce
TEK SUÇLU GÜVENLIKMI ONUN SUCU YOK ONU SOKOĞA SALANDA SUÇ
yorumcu 5 yıl önce
geçen yazdım yayınlamadınız adamın işi o şov yaparak kendini haklı gibi göstermek desenizki iş var çalışmaz bu şekilde yardım alarak geçineceğini zannediyor yalancı çoban hikayesi gibi birgün gelecek trübünlerde seyirci bulamayacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın