banner851

banner955

HAKARETE UYRAYAN VATANDAŞ BAKIN NE TALEP ETTİ

Arkadaş ortamında kendisine hakaret edildiği iddiası ile şikayetçi olan vatandaş, davacı olduğu kişinin SMA hastası Zeynep Eksan’a bağış yapması şartıyla şikayetinden vazgeçti.

Asayiş 31.05.2022, 16:20 31.05.2022, 15:56
2604
HAKARETE UYRAYAN VATANDAŞ BAKIN NE TALEP ETTİ
banner986

Düzce’ de yaşayan İ.G isimli şahıs, arkadaşlarının bulunduğu ortamda şüpheli T.Y tarafından kendisine hakaret edildiği iddiası ile şikayetçi oldu. Bunun üzerine şüpheli T.Y hakkında Hakaret suçundan soruşturma başlatıldı.

Başlatılan soruşturma dosyasının konusunun, uzlaşma kapsamında olması nedeniyle Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaşma Bürosuna gönderildi.

“ZEYNEP’E BAĞIŞ YAPSIN, ŞİKAYETİMDEN VAZGEÇEYİM”

Uzlaştırmacı tarafından müşteki İ.G ile yapılan görüşmede, şüpheli T.Y. nin SMA hastası Zeynep Eksan adına başlatılan bağış kampanyasına 500 TL bağış yapmak koşuluyla uzlaşabileceklerini talep etmesi üzerine, Uzlaştırmacı tarafından şüpheli T.Y ile görüşme sağlandı. Yapılan görüşmede T.Y. nin bağışta bulunmayı kabul ederek SMA hastası Zeynep EKSAN adına açılan yardım hesabına 500 TL bağışta bulunması sonucu dosyada uzlaşma sağlandı.

“TOPLUMSAL BARIŞA KATKI SAĞLANMIŞTIR”

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada “konu, taraflar açısından gönüllü olarak barışçıl yollarla çözüme kavuşmuş ve toplumsal barışa katkı sağlanmıştır.” İfadelerine yer verildi.

banner844
Yorumlar (0)
21
açık