banner851

banner614

HAKKINDA KARAR VERİLDİ

Gümüşova’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medya aracılığı ile hakaret ettiği gerekçesiyle bir kişi gözaltına alındı. Şahıs savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı.

banner619
Asayiş 07.01.2018, 11:12 08.01.2018, 13:53
10026
HAKKINDA KARAR VERİLDİ

Gümüşova’da meydana gelen olayda iddiaya göre, İbrahim D. isimli şahıs, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a fotoğrafını da kullanarak sosyal medya hesabından hakaretlerde bulundu. Şikayet üzerine harekete geçen jandarma ekipleri, şüpheli İbrahim D.’yi gözaltına aldı. Jandarmada işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen şahıs, savcılık sorgusunun ardından Adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Haber: C. ÜSTÜNER 

banner844
Yorumlar (18)
herkes için adalet 4 yıl önce
Erdoğan'ı ve partisini desteklemiyorum, sevmiyorum. Fakat kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yoktur. Söz konusu şahıs eleştiri sınırlarını aşıp hakaret ettiyse bunun hesabını vermelidir ama savcılarımız aynı duyarlılığı hükümete muhalif kişi ve kurumlara hakaret edildiğinde de göstermelidir.
kıdemsiz 4 yıl önce
Akıl var mantık var reise hiç laf söylenir mi hele birde ohal de iken.
EEEEE si 4 yıl önce
Anayasa karşısında herkes eşittir. seçilmiş veya seçilmemiş ayrımı yoktur. Herkes kendine dikkat edecek, kimse kimseye hakaret etmeyecek, seçilmiş olmak hakareti meşrulaştırmaz.
Fikri 4 yıl önce
Valla bundan onceki her siyasetciye bakana basbakana c.baskaninada insanlar hakaret ederdi ama hicbiri dava acmazdi...
Oz duzceli 4 yıl önce
Karakafalilik yapmayın siyasetle dini karıştırmayın adam suçlu
Gariban 4 yıl önce
Buda moda oldu..sanane kardeşim seversin sevmezsin..nedir bu hakaret sevdası..
İlhami ÇELIK 4 yıl önce
Hiç kimsenin elindeki Kur'ana okuduğu ayete bakmayın. Parayla makamla arası nasıl ona bakın. Yezid.
Düzceli 4 yıl önce
Eleştiri ile hakareti karıştırırsan olacağı bu olur eleştiri kişiliğini hakaret ise karakterini gösterir sev yada sevme kimseye hakaret etme hakkın yok
Gübre dökmek ne oluyor? 4 yıl önce
Kılıçtaroğlu'nu da seversin sevmezsin ama gübre dökemezsin, Tv de gazetede hakaret edemezsin. değilmi? Haaa onlara hakaret serbesmi ki hiç sesiniz çıkmadı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın