banner851

banner955

HAKLARINDA KARAR VERİLDİ

Çilimli Belediyesi’ne ait resmi plakalı minibüsün çalınmasına ilişkin hırsızlık olayının detayları ortaya çıktı. 2 şüphelinin hırsızlık için girdikleri Çilimli Terminali’nde çekmeceleri karıştırırken, belediyeye ait servis minibüsünün anahtarını bularak aracı çaldıkları ileri sürüldü. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 19 yaşındaki O.T. tutuklanırken, 17 yaşındaki lise öğrencisi C.D. serbest bırakıldı.

Asayiş 28.02.2018, 11:39 01.03.2018, 12:52
5599

Çilimli Belediyesi’ne ait resmi plakalı aracı çalan ve Bolu’da yakayı ele veren 2 hırsızlık şüphelisinin olayı nasıl gerçekleştirdiği belli oldu. 27 Şubat gecesi yaşanan hırsızlığın ilk durağının Çilimli Terminali olduğu ortaya çıktı.

İddiaya göre olay şöyle gelişti: “Çilimli Terminali’nin saat 21:00’da kapanmasının ardından 19 yaşındaki O.T. ile 17 yaşındaki lise öğrencisi C.D. hırsızlık için arka kapıdan terminale girdi. Çalabilecekleri bir şeyler aramak için çekmeceleri karıştırırken terminalin önünde park halinde duran servis minibüsünün anahtarını bulan iki kafadar, aracı çalarak hızla Çilimli’den uzaklaştı. Düzce’de bir süre gezdikten sonra Bolu’ya giden ve burada kız arkadaşları Y.K.’yı da yanlarına alan iki şüpheli, çalıntı araç ihbarı alan Bolu İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından şehrin göbeğinde kıskıvrak yakalandı. Kız arkadaşları ile birlikte gözaltına alınan hırsızlık şüphelilerinden birinin Çilimli Sapağı’ndan diğerinin ise Düzce merkezden olduğu öğrenildi.”

Bolu’dan Düzce’ye getirilen ve jandarmada sorguya alınan 2 şahıs bugün adliyeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkarılan 19 yaşındaki O.T. tutuklanırken, 17 yaşındaki lise öğrencisi C.D. serbest bırakıldı. O.T.’nin hırsızlıktan suç kaydının olduğu ileri sürüldü.


Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (7)
nerden baksak 5 yıl önce
Bunlar hadi çocuk delikanlı araba çalmaları hırsızlık vs vs bu çilimli var ya kaynattım kazanı olmadı şeker cinsine çeker. Bunlar ucuz şeyler. Çilimli kurnazları insanların geleceğini bile çalıyor. Bu olay devede kulak. Sinsicilik gani
Ayıplama 5 yıl önce
En basit ve Etkili Ceza Ayıplandırma olmalı, Ailesini Sınıfta yanılarıda Oturt bakalım. Belediye Önünü çocuğa Temizletirken Aile fertleri'de yanlarında olsun......
X-ray 5 yıl önce
Devlet babadir onlarin yaptiklarida kabahat buyutmeye gerek yok.
cash81 5 yıl önce
niye belediyenin aracı calınmazmı adamlardaki cesarete bak iyi gezmişler
rahatsız81 5 yıl önce
yeni hedefleri valilik araçlarıymış ayık olmak lazım cash
Cilimli 5 yıl önce
İnşAllah ceza alırlar hemen salmazlar bunlar sadece otobüs dil daha çok hırsızlıklari var araba motor otobüs çanta bence hic cikmasinlar icerde
bunlar iflah olmaz 5 yıl önce
bunlar iflah olmaz, cezalar hafif kaldığı için böyle yapıyorlar, ağırlaştırılmış cezalar olsun böyle şeyler yapamazlar, yarın çıktıklarında yine yapacaklar, ahh ellerini kesme cezası olsun bakalım yapabiliyorlar mı.
22
kapalı