banner851

banner614

'HAMİT USTA'YA SİLAHLI SALDIRI

Düzce'nin tanınmış sanayi esnaflarından 'Hamit Usta' olarak tanınan Sefer Özenir iddiaya göre; işyerinde kar maskeli bir şahıs tarafından silahlı saldırıya uğradı. Kurşunların hedefi olan Özenir, ayağından yaralanması sonucu hastaneye kaldırıldı. Vurulma haberini alan yakınları hastaneye akın ederken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

banner619
Asayiş 27.01.2021, 20:47 27.01.2021, 21:26
20078
'HAMİT USTA'YA SİLAHLI SALDIRI

Düzce'nin tanınmış sanayi esnaflarından 'Hamit Usta' olarak bilinen Sefer Özenir, işyerinde silahlı saldırıya uğradı. İddiaya göre; akşam saat 18:30 sıralarında kar maskeli bir şahıs işyerine girdiği Özenir'e aniden silah doğrultup tetiğe bastı.

Ne olduğunu anlayamadan kurşunların hedefi olan Özenir, ayağından aldığı kurşun yaraları ile yere yığıldı. Saldırgan ise hızla olay yerinden kaçtı. Haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve güvenlik güçleri sevk edildi. Yaralı sanayi esnafı ilk müdahale sonrası ambulansla Düzce Atatürk Devlet hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Sağlık durumu iyi olan Özenir'in müşahede altında tutulduğu öğrenildi.

Vurulma haberini alan yakınları hastaneye akın ederken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Öte yandan silahlı saldırı sonucu yaralanan Sefer Özenir'in ilk ifadesinde bir husumetlisinin olmadığını söylediği ileri sürüldü.

banner844
Yorumlar (2)
Fhjjgı 8 ay önce
Bize yaptığın kötülüklerden dolayı Allah cezanı verdi
Çılgın 8 ay önce
Ulan bu yaralandığı kursunu bıle dolandırır ona bısey olmaz