HASTANEDE YAŞAM SAVAŞI VERİYOR…

Gümüşova ilçesinde kendisini asarak intihara teşebbüs eden bir kişi, olayı fark eden eşi tarafından son anda kurtarıldı. Ambulans ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama hastanesine kaldırılan kişinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Asayiş 31.10.2020, 16:22 31.10.2020, 16:29
12282
HASTANEDE YAŞAM SAVAŞI VERİYOR…

Düzce’de son günlerde artan intihar ve intihara teşebbüs olaylarına bir yenisi daha eklendi. Gümüşova ilçesinde, S.A isimli kişi ikamet ettiği evinde intihara teşebbüs etti.

Olay bugün Gümüşova ilçesi Kültür Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, bir süredir psikolojik sorunlar yaşayan S.A. isimli bir kişi, evinin salonuna kendisini iple asarak yaşamına son vermek istedi. Durumu fark eden eşinin ipi keserek son anda kurtardığı S.A. olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından 112 Acil Servis Ambulansı ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama hastanesine kaldırıldı.

Hastaneye kaldırıldığında bilinci kapalı olan S.A’nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Gönül 3 hafta önce
Merhaba ışsiz Maddi durumda olmayınca keşke yardım eli uzatıp onleye bilseydik bu hale gelmeden önce çocukları var hiç bir babayı böylesine çaresiz bırakmasın çok üzgünün gümüşovali olarak
Serdar t 4 hafta önce
Rabbim yardımcın olsun kardeşim
Deprem 4 hafta önce
Arastırmalara göre deprem bölgesi ve deprem yaşayanlar intihar etme meyilinde oluyormus Allah şifa versin inşaellah
Esnaf 4 hafta önce
Yazık bir haftada ikinci intihar girişimi inşAllah Allah şifa verir inşAllah
11°
parçalı az bulutlu