banner851

banner614

HEM ALKOLLÜ HEM FİRARİ

banner619

Emniyet güçlerinin ‘dur’ ihtarına uymayarak uygulama noktasından kaçan şüpheli yaşanan kovalamaca sonucu yakalandı. Sürücünün 290 promil alkollü olduğu belirlenirken hakkında aranma kararı bulunduğu ortaya çıktı.

banner846
Asayiş 24.10.2017, 17:15 24.10.2017, 18:13
3918
banner844

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin Düzce-Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolundaki rutin uygulaması sırasında ekiplerin ‘dur’ ihtarına uymayan sürücü aracıyla kaçmaya başladı.

Kaçan şahıs yaşanan kovalamaca sonucunda Kervan Kavşağı’nda yakayı ele verdi. Ekipler yaptıkları sorguda sürücünün G.O. olduğunu ve aranması bulunduğunu tespit etti. Sürücü G.O.’nun kontrolde 290 promil alkollü olduğu belirlendi.

Firari G.O’nun üçüncü kez alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konuldu. Otomobili ise Yediemin Otoparkına çekilirken sürücü karakola götürüldü.

Haber: Ö. YILMAZ
Yorumlar (6)
Burcu 4 yıl önce
Ulan gökhan abi :))
Gökan onkan 4 yıl önce
Gel de öğretsene kardeş şu kültürü
ııı 4 yıl önce
Birileri öğretmeyecek.Hazıra konmak yok.okuyacaksın öğreneceksin.Gözlemleyeceksin
KARACA 4 yıl önce
yazık çok yazık.kendisine kimse acımaz, ailesine yazık..Allah sabır versin
Chief 4 yıl önce
Şimdi birisi içkiye bahane bulacak öbürü kuş serisi arabaya. Kimse de demiyecek ki cehaletin sonu budur. Ülkede her geçen gün cahillik prim yapıyor. Eğitim, kültür, sanat, efendilik kötü şeyler gibi gösteriliyor. Sonumuz karanlık...
R.R. 4 yıl önce
AYNEN ÖYLE BEN İZMİRLİYİM AMA ARKADAŞLARIM İLE EĞLENECEĞİM ZAMAN TAKSİYLE ULAŞIM SAĞLARIM, ARABAYLA GİTTİYSEM DE DÖNÜŞTE YİNE TAKSİYE BİNERİM YA DA ARABAMA BİNER CEKİCİ CAGIRIR EVİME KADAR CEKİCİYLE GİDERİM :) SARHOŞ OLMAK İÇİN İÇİLMEZ!!!!!