banner851

banner955

“HEPİNİZİN SONU BÖYLE OLUR” DİYEREK TETİĞE BASTI

İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Mehmet Şerif Gönültaş’ın akrabası tarafından tehdit ve silahlı saldırıya uğradığı dehşet gecesinin ayrıntılarına Öncü Haber ulaştı. İddiaya göre; sohbet ettikleri araçta Gönültaş’ı tehdit edip kafasına silah dayayan yeğen Serhat K. “500 bin TL vermezsen hepinizin sonu böyle olacak.” diyerek ayaklarına nişan aldı. Kabus dolu anlar bununla da bitmedi…

Asayiş 30.11.2021, 15:15
13287
“HEPİNİZİN SONU BÖYLE OLUR” DİYEREK TETİĞE BASTI

İYİ Partili Düzce Belediye Meclis Üyesi Mehmet Şerif Gönültaş’ın yeğeninin silahlı saldırısı sonucu yaralandığı olayın ayrıntıları belli oldu.

28 Kasım’ı 29 Kasım’a bağlayan gece saat 24:00 sıralarında meydana gelen ve İYİ Partili Gönültaş’ın ayaklarından kurşunlandığı olay, iddiaya göre şöyle gelişti:  

“Olay gecesi Mehmet Şerif Gönültaş’ı telefonla arayan öz yeğeni Serhat K., “Canım sıkkın” diyerek kendisini araçla gezdirmesini istedi. Düzce eski otogar mevkiindeki işyerine giderek yeğeni Serhat K.’yı aracına alan Gönültaş, “Nereye gitmek istersin?” diye sordu. Yeğeninin “Akınlar Mezarlığı’na gitmek istiyorum.” sözleri karşısında şaşırsa da dediğini yapan Gönültaş, direksiyonu o yöne doğru kırdı. Akınlar Mahallesi’ne geldiklerinde Gönültaş’tan aracı durdurmasını isteyen ve bu esnada belindeki silahı çıkartıp önce camdan havaya 3 el ateş eden Serhat K. ardından namluyu şoför mahallindeki Gönültaş’a çevirdi. Silahı Mehmet Şerif Gönültaş’ın kafasına dayayarak “Kafanı patlatayım mı?” diye tehdit eden gözü dönmüş yeğen, dehşeti yaşayan adamın, “Neden böyle yapıyorsun?” sorusu üzerine “İşleriniz iyi, para kazanıyorsun, yeni araba alıyorsun, bana yarına kadar 500 bin TL vermezseniz hepinizin sonu böyle olacak.” derdemez art arda tetiği bastı. Gönültaş’ı ayağından yaralayıp araçtan dışarı atan cani Serhat K. bununla da yetinmedi. Arabadan inerek silahı tekrar Gönültaş’ın kafasına dayayan saldırgan, “Saat ona kadar size mühlet” dedikten sonra hızla olay yerinden yaya olarak kaçtı.”

Tüyler ürperten yaralama ve tehdit olayının ardından polisin geniş çaplı soruşturması devam ederken, şüpheli Serhat K. her yerde aranıyor.

Yorumlar (4)
Ahmet hakan 13 ay önce
Hani yanlislikla vurmusdu akrabasi eskiden cokmeye calisirdi millete yatti ama akillanmamis demekki neymis islah olmuyolar oyuzden cikarmiycaksiniz bunlari disariya
Arif 11 ay önce
Ahmet Hakan ulaş bana
sçavuş 1 yıl önce
aha da yazıyorum. bu işin içinden başka durumlar var.
Dost 1 yıl önce
Serhat abi adamdır birtanedir
Yeni Sayımız