banner851

banner614

HEPSİ ÜNİVERSİTELİ

Düzce'nin de aralarında bulunduğu 3 ilin emniyetince ortaklaşa düzenlenen operasyonla sosyal medya hesaplarından terör örgütü PKK lehine paylaşımlarda bulunduğu iddia edilen 2’si kadın 5 kişi gözaltına alındı.

banner619
Asayiş 16.12.2016, 16:10 17.12.2016, 14:46
4745
HEPSİ ÜNİVERSİTELİ

Sosyal medya hesaplarından terör örgütü PKK lehine açıklamalarda bulundukları iddia edilen 2’si kadın 5 kişi polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İstanbul, Bolu ve Düzce emniyetleri tarafından ortaklaşa düzenlenen operasyonda 2’si kadın 5 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslar, emniyetteki işlemlerinin ardından ifadeleri alınmak üzere Bolu Adliyesi'ne sevk edildi. Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde öğrenim gördükleri bildirilen kız öğrenciler Ş.M. ve T.K. ile F.A. ve ismi öğrenilemeyen 2 öğrencinin sosyal medya hesaplarından terör örgütü lehine paylaşımlarda bulundukları iddia edildi.

banner844
Yorumlar (7)
Düzceli genclik 4 yıl önce
Vatan hainlerine devletimiz ne ceza uygulunacağını bilir devletimize güvenelim hep birlikte düzceli genclik
5 yıl önce
Duzce üniversitesinde de 15 temmuzla ilgili bi sunumda boyle bi olay yasamistik ama ogrenci hala okulda egitimine devam ediyor
Merak ediyorum herhangi bir ceza sureci oldu mu .
Tabi tıp ögrencisi zor bulunuyor :d
Öğrenci 5 yıl önce
İçimizdeler okulda heryerde miili seferberlik ilan edildi Allahtan başka kımseden korkmayınn şikayet edin vatan hainlerini unutmayın bu duruma sizde düşebilirsiniz şikayet edin Fetöden tut hdpkk deaş(Leş) ypg be var yok yok edelim hep birlikte biz türk milletiyizz türk
Engin 5 yıl önce
Bu hainlere acımayın sakın sıkın kafasına
zafer 5 yıl önce
süper aynen böyle devam bayrağıma ülkeme laf eden ya hapise yada ülkeyi terk etsin
eren 5 yıl önce
atın kodese
kılıç 5 yıl önce
Yılanın başını küçükken ezmek farzdır ezin kafalarını geriden gelenler destursuz iş yapamazsın.