banner851

banner614

HER ŞEY GÜVENLİ EĞİTİM İÇİN...

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, okul çevrelerinde öğrencilerin güvenliği için denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

banner846
Asayiş 21.11.2017, 13:07 21.11.2017, 15:58
1815
banner844

2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk haftasından itibaren okul çevrelerini mercek altına alan güvenlik güçleri, çocukların korunmasına yönelik denetimlerine devam ediyor.

Öğrencilerin okullarına gitmek için evden ayrıldığı zamandan başlayarak yeniden evlerine dönünceye kadar geçen sürede, güvenliği sağlamak amacıyla Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından uygulanan “Güvenli Okul-Güvenli Eğitim” projesi kapsamında farklı birimlerden polisler bu sabah yine sahadaydı...

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş, trafik, KOM ve çocuk şube müdürlüklerinde görevli ekipler tarafından yapılan uygulamada, okulların yakınındaki parklar, metruk binalar, umuma açık alanlar, kahvehaneler, kafetarya ve internet kafeler ile oyun salonları kontrol edildi. Ders saatinde okulda olması gereken öğrencilerin söz konusu mekanlarda vakit geçirip geçirmediği denetlendi.

Ayrıca şüpheli görülerek durdurulan araç ve sürücülerine yönelik gerekli sorgulama ve kontrolleri yapan ekipler, okul çevrelerinde boş boş dolaşanları da uzaklaştırdı.

Yetkililer, uygulamanın okullar çevresinde sürekli devam edeceğini belirtti.

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (5)
Ahaha 4 yıl önce
Güya bi iş yapıyolar millet neler yapıyo neler gitte yakalasana hadi... Anca sokak ortasında fuzulü işler meclisi. Hani ne buldun?
düzceli 4 yıl önce
neler yapıyolar bi anlatsana, bildiğini haber vermeyip burdan mı efelik yapıyon
... 4 yıl önce
Lütfen daha fazla denetleme yapın. Çocuklarımızı koruyalım
sgk nın karşısı 4 yıl önce
ticaret ve osman kuyumcu öğrencileri sgk nın karşısındaki kafedeler ya da binanın kenarlarında sigara ğçiyorlar. sabah saatleri ve öğle aralarında bir baskın yapın derim
Denetim 4 yıl önce
İşte olay budur göz açtırmayın nefes aldırmayın tşk Emniyet