banner851

banner955

HIRSIZI KOMŞULARIYLA YAKALADI!

Cumhuriyet Mahallesinde eve giren şüpheli, ev sahibi tarafından yakalanarak polise teslim edildi.

Asayiş 06.06.2017, 13:04 06.06.2017, 17:18
7313

Olay, Cumhuriyet Mahallesi 202.Sokak’ta meydana geldi. S.A isimli şüpheli, A.B’ye ait eve ev sahibi ailesiyle oturma odasında oturduğu esnada birinci katta bulunan balkon kapısından girdi. A.B, evine giren ve daha önce tanımadığı S.A’yı komşularıyla birlikte yakalayarak polise teslim etti.

S.A’nın kaba üst aramasında evden alınan bir şey olmadığı belirlendi. Şüphelinin genel bilgi taramasında suç kaydının olmadığı ortaya çıktı. Şüpheli S.A’nın üzerinden çıkan takı kutusundaki iki adet yüzüğün ise daha önce meydana gelen ikamet hırsızlıklarına ait olabileceği ihtimalini değerlendiren polis ekipleri, yaptıkları sorguda teşhisi yaptırılan yüzüklerin çalınan altınlar olmadığını tespit etti. Takı kutuları muhafaza altına alınarak polis merkezine teslim edildi. Yakalanan şüpheli S.A, gözaltına alınarak adliyeye sevk edilmek üzere polis merkezine götürüldü.

banner844
Yorumlar (4)
memur 5 yıl önce
hırsızlığın suç olmadığını bilmezmisiniz bre gafiller.. . herkes sevdiğiyle beraberdir unutmayın. reis öyle diyor..
Elif 5 yıl önce
Evet ağır ceza olmalı bizim de araba teyibi çalındı komşunun evine hırsız girdi. artık arabada ne varsa eve getiriyoruz eve de kamera takdik heryere. ne hale geldik .hırsıza ağır ceza gelmeli ille birileri mi olmeli adalet huzur istiyoruz.
Elif 5 yıl önce
Bizimde teyibi çaldılar komşunun evine girdiler nedir bu polis içeri atiyormuş tekrar cikariyorlarmis ille birileri mi olmeli ağır cezalar olmalı her gece evde korkuyla duruyoz arabada ne varsa eve tasiyoz ne hale geldik adalet istiyoruz
AĞIR CEZALAR OLMALI 5 yıl önce
CEZALAR YOK DENECEK AZ, HAFİF, CAYDIRICI DEĞİL, HIRSIZLARDA BUNU BİLDİĞİ İÇİN GİRİP ÇIKIYORLAR AYNI İŞİ YAPIP TEKRAR GİRİP ÇIKIYORLAR OLAN VATANDAŞA OLUYOR, HIRSIZLIK YAPANIN ELİNİ KESECEKSİN BAK Bİ DAHA YAPIYOR MU
Yeni Sayımız