banner851

banner614

HIRSIZLAR OKULA DADANDI

banner619

Gölyaka’nın Hacı Süleyman Bey Köyü’nde bulunan ilköğretim okuluna hırsızlar dadandı. Hırsızlık için girdikleri okulda yakalanmak üzereyken kaçmayı başaran 3 şüpheli, 12 gün sonra bu kez arkada bıraktıkları delilleri yok etmek için yeniden okul girdi. O görüntüler okulun güvenlik kamerası tarafından an be an görüntülendi.

banner846
Asayiş 31.10.2017, 14:41 02.11.2017, 09:18
3994
banner844

Olay, Gölyaka’nın Hacı Süleyman Bey Köyü’nde bulunan Yeni Yaşam İlköğretim Okulu’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, üç şahıs 17 Ekim tarihinde okula hırsızlık yapmak amacıyla okula girdi. Okulun güvenlik kamerası ve alarm sisteminden haberdar olan uyanık hırsızlar arkalarında iz bırakmamak için alarm ve kamera sistemini devre dışı bırakmak istedi. Okulun yan tarafından bulunan evde ikamet eden bir vatandaş okuldan gelen sesler üzerine durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma ekiplerinin geldiğini duyan hırsızlar olay yerinden kaçtı.

Hırsızların 17 Ekim tarihinde okula girdikleri anın görüntüsü okulun  güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Aynı hırsızların geçtiğimiz gece okula ikinci kez geldiği öğrenildi. İddiaya göre, kendilerini çeken güvenlik kamerası görüntülerini almak üzere okula giren hırsızlar bilgisayara bağlı depolama cihazını alıp kaçtı.

Sabah okula geldiğinde olayı fark eden yetkililer hemen jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerini incelemek üzere gelen ekiplerin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Haber: Ö. YILMAZ
Yorumlar (9)
Abaza 4 yıl önce
Köyde yakalamiyalim onu
nsm 4 yıl önce
bence bu gencler kindar olmuslar, dindar olamamislar.hersey egitim.
Coo 4 yıl önce
Ne alakası var? Her habere aynı yorumu yazıyorsun. Kendini geliştir biraz, gına geldi kindar da kindar. Aç TDK sözlüğünü, başka bir kelime daha bul yanına.
ADALET 4 yıl önce
Adadet cezaevinde değil gardiyan efendi... adalet sokakta!!!! Eziyet ettiğiniz mahkumlar af'dan sonra sizi düzce sokaklarında gezdircekmi sanıyonuz??? Devletin sütünü içen Aslan kesilir oldu, ama sokakta kedi kadar bile değilsiniz...
Mhnds 4 yıl önce
Sen kimsin de devletin memurunu, dolayısıyla devleti tehdit ediyorsun? TCK 106. madde ve TCK MADDE 39 a göre suç işliyorsun. İnternetten aç bak, yazdığın sözleri geri al.
fırat 4 yıl önce
Memlekette bu kadar işsiz var ,her okul için 2 gece bekçisi verirse iş kur hem okullar korunur hem de işsizler iş bulmuş olur.
vatandaş nöbet tutarsa 4 yıl önce
cezalar yeterli olmadığı için, hapse girip çıkıyorlar yine devam ediyorlar, eskiden olduğu gibi karakollarda bu tiplere dayak olsun bakalım yapabiliyorlarmı bidaha. vatandaşın eline geçsin bak neler oluyor, bunumu istiyorlar illaki.
Gardiyan 4 yıl önce
Tiplere bakarmısınız hepsi kopil apachi bunları bana vereceksin basacan şamarı verecen şamarı.
ODUNCU 4 yıl önce
VERECEN ODUNU
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın