banner851

banner614

HIRSIZLARI PARMAK İZİ YAKALATTI

Azılı hırsızlar, son işlerinde geride bıraktıkları parmak iziyle yakayı ele verdi. Kültür Mahallesi’ndeki bir kafede hırsızlık yapan 2 şüphelinin daha önce Ereğli’de de hırsızlığa karışan şahıslar olduğu tespit edildi. Ereğli’de yakalanıp Düzce’ye getirilen hırsızlar çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

banner619
Asayiş 28.01.2018, 18:03 30.01.2018, 15:48
3051

Ereğli ve Düzce’de hırsızlığa karışan iki şüpheli polisin titiz çalışması sonucu kıskıvrak yakalandı.

Edinilen bilgilere göre; geçtiğimiz 13 Ocak’ta Kültür Mahallesi’nde bulunan bir işyeri ile bir kurumda yaşanan hırsızlık olayı üzerine Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şubesi Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekipleri hırsızlık mahallinde geniş çaplı araştırma ve inceleme yaptı. Yapılan parmak izi araştırması sonucunda Düzce’de hırsızlık yapan iki şahsın daha önce Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yine bir büfe hırsızlığına karışan Emrah S. ile Sıtkı Y. olduğu tespit edildi.

Ereğli polisi tarafından yakalanarak, Düzce Emniyet ekiplerine teslim edilen hırsızlık şüphelileri Emrah S. ile Sıtkı Y. Düzce’ye getirildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen iki şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Çilimli Cezaevi’ne gönderildi.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (0)