banner851

banner955

HIRSIZLIK ANLARI GÜVENLİK KAMERASINDA

Düzce’de yaşanan rögar kapağı ve demir duba hırsızlık olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez hırsızın kullandığı yöntem görenleri şaşırttı. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın önündeki demir dubayı, kimse fark etmesin diye üzerine geçirdiği çöp poşeti ile çalarak kayıplara karışan hırsız, güvenlik kameralarına yakalandı.

Asayiş 04.04.2022, 14:38 05.04.2022, 13:13
3565

Düzce şehir merkezinde yaşanan hırsızlık olayı görenlere pes dedirttirdi. Bisikleti ile geldiği Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının önündeki demir dubayı gözüne kestiren hırsız, bir müddet bekledikten sonra, yanında getirdiği çöp poşetini, kaldırım kenarındaki demir dubanın üzerine geçirdi.

Çöp poşeti ile birlikte yerinden çıkarttığı demir dubayı bisikletinin önünde bulunan sepete koyan hırsız, rahat tavırlarla olay yerinden uzaklaştı.

Duba hırsızının tek fark edemediği ise, Ticaret ve Sanayi Odasının önünde bulunan güvenlik kameraları oldu.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri duba hırsızlığı ile ilgili şikâyette bulundu. Polis şimdi her yerde güvenlik kameralarından tespit ettikleri hırsızı arıyor.

Yorumlar (5)
Cemdal 9 ay önce
Vatandaş ac eve ekmek alamayan var sen ne anlatıyon kardeş ....
MOTORCU 9 ay önce
O DUBANIN ÜSTÜNE OTURTMAK LAZIM ONU
can 9 ay önce
BUNLARA CEZAYI VERECEKSIN YAKALA DÖV
Allah gözünüzü doyursun 9 ay önce
Allah'a inancı olmayandan her şey beklenir. Mübarek ramazan ayında 3 kuruşluk hemde devletin malına göz diken yaratıklardan her türlü kötülük beklenir.
halk 9 ay önce
kazık kadar herifd.pislik b.. herif
Yeni Sayımız