banner851

banner614

HIRSIZLIK ANLARI VATANDAŞIN CEP TELEFONU İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Düzce’de hırsızlar bu kez inşaat halindeki binalarda bulunan demirlere dadandı. Bugün sabaha karşı bir inşaata giren hırsızlar, inşaata bulunan demirleri çalarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anları ise, vatandaşların cep telefonları ile saniye saniye görüntülendi.

Asayiş 22.07.2021, 14:06 22.07.2021, 14:39
1878

Hırsızlık olayı sabah 05:00 sıralarında Aziziye Mahallesi 903. sokakta bulunan bir inşaatta meydana geldi. İnşaat halindeki binaya giren hırsızlar binada bulunan demirleri, çevredeki vatandaşların tüm uyarılarına rağmen alarak kayıplara karıştı.

Hırsızlık anlarını saniye saniye görüntüleyen vatandaş, görüntüleri 0542 767 18 81 numaralı Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına gönderdi. O anlarda ifade vermemek için polise başvurmadıklarını söyleyen vatandaş, ilk defa böyle bir durum ile karşılaştıklarını söyledi.  

Görüntülerde ise inşaat halindeki binadan demirleri çalan hırsızların rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı. İnşaat halindeki binaya giren hırsızların görüntülerde demirleri rahat bir şekilde alıp, yanlarında götürdükleri el arabasına yükleyerek, kaçtıkları görülüyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
DA 5 ay önce
Kameraya çekip polise haber vermeyen korkak embesil ödlek daha çok şey derim de neyse sende bu suça ortaksin seninde hırsızlığa göz yummaktan yargılanman gerekir seni savcılığa şikayet edeceğim sinir oluyorum senin gibi modellere
Ali 5 ay önce
Kızmayın..kınamayın..herkes kendi çapında götürüyor...
Dd 5 ay önce
Kameraya ceken duyarsız vatandaş ifade versen ne olacak karakolda adam mı yiyorlarhemen polisi arasan suç üstü olacaklar ve mahkemede kıvırma şansları olmayacaktı şimdi yakalansalar bile biz değildik diyip delil yetersizliginden serbest kalacaklar ve yine insanların canını yakacaklar,umarım o sen olursun da anlarsın bencil ve duyarsız olmak nasılmış