banner851

banner955

HIRSIZLIK ZANLILARI HENDEK’TE YAKALANDI…

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde girdikleri bir evden hırsızlık yapan 2 şüpheli, Sakarya İl jandarma ekipleri tarafından Hendek ilçesinde yakalandı. Hırsızlık zanlılarının jandarmadaki işlemleri devam ederken, çalınan malzemeler, sahibine teslim edildi.

Asayiş 28.04.2022, 10:52 29.04.2022, 12:51
1934
HIRSIZLIK ZANLILARI HENDEK’TE YAKALANDI…

Olay geçtiğimiz günlerde Gölyaka ilçesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, Gölyaka şehir merkezinde F.R’ye ait bir eve giren hırsızlar, evde bulunan inşaat malzemeleri ve değerli eşyaları çalarak kayıplara karıştı.

Hırsızlık zanlılarının peşine düşen JASAT ve Gölyaka İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, bölgedeki çok sayıdaki güvenlik kameralarını mercek altına aldı.

Hırsızlık olayını A.Y ve D.R isimli şahısların gerçekleştirdiğini ve Sakarya’nın Hendek ilçesinde ikamet ettiğini tespit eden jandarma ekipleri, Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ile irtibata geçti. Bunun üzerine Hendek’te adreslerinde yapılan aramalarda çalıntı malların burada olduğu tespit edilmiş olup, A.Y ve D.R gözaltına alınarak Gölyaka İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerine teslim edildi.

Öte yandan evde yapılan aramalarda, çalıntı mallar ele geçirilerek sahibine teslim edildi.

Gözaltında bulunan hırsızlık zanlıları A.Y ve D.R’nin işlemlerinin devam ettiği bildirildi.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız