banner851

banner614

İÇİ PARA DOLU CÜZDANI HİÇ DÜŞÜNMEDEN TESLİM ETTİ

banner619

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne gelen bir vatandaş, yolda bulduğu cüzdanı Zabıta ekiplerine teslim etti. Emekli maaşını çektikten sonra cüzdanını kaybettiği tespit edilen yaşlı kadını Zabıta ekipleri kimliği üzerinden buldu. Cüzdanına kavuşan vatandaş çifte bayram yaşadı.

banner846
Asayiş 19.07.2021, 18:30 19.07.2021, 17:40
2018
banner844

Bayram öncesi emekli maaşını çekmek için şehir merkezine gelen yaşlı kadın, ATM cihazından çektiği parayı cüzdanına koydu. Çarşıda gezerken cüzdanını düşürdüğünü fark eden yaşlı kadın büyük üzüntü yaşadı.

Çarşıda dolaşan bir başka vatandaş da içi para dolu olan cüzdanı bulup duyarlılık göstererek Düzce Belediyesi Zabıta ekiplerine teslim etti.

Bunun ardından harekete geçen ekipler, kendilerine teslim edilen cüzdanın içindeki kimlikten yola çıkarak kadını sosyal medya üzerinden buldu. İçinde kart ve paraların bulunduğu cüzdan eksiksiz bir şekilde sahibine teslim edildi.

Cüzdanına yeniden kavuşan yaşlı kadının hüznü yerini sevince bırakırken cüzdanını bularak teslim eden vatandaşa ve kendisine ulaştıran zabıta ekiplerine teşekkür etti.

Yorumlar (1)
George Washington 2 gün önce
Teyze maaşını dolar olarak alıyor sanırım. Geçmiş olsun :)