banner851

banner614

İHLAL EDİLENLERE CEZA YAĞDI

banner619

Düzce’de hafta sonu boyunca uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 29 kişiye, 101 bin 250 lira idari para cezası uygulandı.

banner846
Asayiş 08.02.2021, 17:40 08.02.2021, 17:27
2589
İHLAL EDİLENLERE CEZA YAĞDI
banner844

Düzce’de, korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı 56 saat boyunca kent sessizliğe büründü.

Yasakla birlikte İl Emniyet Müdürlüğü ve İl jandarma Komutanlığına bağlı ekipler sabit noktalar, mahalle ve işlek caddelerde uygulama başlattı.

Ekip araçlarıyla ve yaya olarak yapılan kontrollerde, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri tespit edilen 29 kişiye 101 bin 250 lira idari para cezası uyguladı.

(İHA)

Yorumlar (6)
sporcu 6 ay önce
Cedidiye mh.deki suriyelilere ıraklılara yasak yokmuş..Adamlar geced gündüz dobla larla bordosu beyazı ha bire geziyor.birde bunlara hundai 81 ma plakalı transporterlarla bize hava atıyor..Bizim suçumuz ne.Bunların kurallara uymaması ne demek oluyor.ne apartman kurallarına ne yasaklara hiçbirşeye uymuyorlar..
kızgın mahalleli 6 ay önce
yahu bu suriyelilerin ne özelliği var.Bu 34 nb plakalı bordo araç her hafta sonu sokakda.Memur değil işci değil.Mülteci..Gece gündüz sokakda..Birde gene beyaz dobla var suriyeli.İkiside cedidiyede..Halı saha etrafında.Herhafta sonu gece gündüz çıkıp çıkıp geziyorlar..Kimse dur demiyor..Bizde kurallara uyacaz diye polislere yük olmayalım die düşünüyoruz.Bu kurallara uymayan suriyelileri ne bekletiyosunuz burada...sal gitsin ülkesine..
Polis nerede 6 ay önce
Parklar bahçeler dolu. Oralara ceza yok ellaam
Duzceli 6 ay önce
Hafta sonu düzce cıvıl civildi inanmayan çıksın görsün markete gidiyorum diye çoluk çocuk sokaklarda parklarda üstelik maskeleride yok çoğunda
adamın teki 6 ay önce
Siz bir de kalıcı konutları görün. Her mahallede 29 ceza yazarsınız. Çocuk parkları cıvıl cıvıl, dedeler camiye gidiyor, ayıptır, yazıktır, niye görmezsiniz, evde kalanlara ayıp olmuyor mu?
jaccki 6 ay önce
kalicikonutlarda kimseye ceza yok ama