banner851

banner614

İKİ ARACA BİRDEN ÇARPTI!

Düzce Valiliği yanında otomobille motosikletin karıştığı trafik kazasında motosiklet sürücüsü yaralandı. Ters şeritten süratle ilerleyen motosikletin otomobile çarptığı o anlar ise kameraya yansıdı.

banner619
Asayiş 02.12.2016, 12:11 02.12.2016, 12:32
5003
İKİ ARACA BİRDEN ÇARPTI!

Camikebir Mahallesi Düzce Valiliği yanında meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı. Edinilen bilgilere göre Şen Sokak üzerinde ilerleyen ve 657. Sokağa dönüş yapmak isteyen Muharrem Akça(69) idaresindeki otomobile, aynı istikamete ters yönde ilerleyen Çetin Kurt(30) idaresindeki motosiklet çarptı. Çarpışma esnasında park halinde bulunana başka bir araca da çarpan motosiklet sürücüsü yaralandı. Olay yerine çağırılan 112 Acil Servis ekiplerinin müdahalesinin ardından hastaneye sevk edilen yaralı motosiklet sürücüsünün hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.Çarpışma anı kamerda...
Yaşanan kaza ise bölgede bulunana bir işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Motosiklet sürücüsünün süratli bir şekilde ters şeritte ilerlediği ve dönüş yapmak isteyen otomobile yandan çarptığı görüldü. Kazada havada takla atan motosiklet sürücüsü park halinde bulunan bir başka otomobile de çarptığı kameralar tarafından kaydedildi. Motosiklet sürücüsü Çetin Kurt’un ehliyetinin de olmadığı öne sürüldü.

banner844
Yorumlar (22)
vatandaş 5 yıl önce
karşıdan karşıya geçerken otomobil otobüs geliyor mu diye sağa sola bakıp geçiyoruz motorlara kimse dikkat etmiyor ya da görmüyor.motorlarda hızlı.düzcenin bir gerçeği bu vasıtalar o yüzden yayalarda motor kullananlarda cadde ve sokaklarda dolaşırken azami şekilde dikkat ederse bu kazalar kaçınılmaz olmaktan çıkar
Mustafa 5 yıl önce
1. Motor ters yönden geliyor.
2. Dönerken karşı şeride bakarsin arac geliyormu diye. Ters serite bakmazsın. Orası ayrilmiş yol. Ne isi var motorun diger tarafta.
3. Motorcuda kask yok, motorda plaka yok, ehliyet yok..... Daha saymıyorum...

Motor kullanmak araba kullanmaktan daha dikkat isteyen bir şeydir ve kurallara kesin bir şekilde uymayı gerektirir.. Dikkatine güvenmeyen binmesin kardeşim bunun tepesine. Milletin başına da kendi başına da iş açmasın.
MOTORCU 5 yıl önce
ARAÇ SÜRÜCÜSÜ 100 DE 100 SUÇLU SİNYAL YOK AYNAYA BAKMAK YOK PAT DİREKSİYONU KIRIYOR...
mehmet 5 yıl önce
Tersten niye gidilir? Tersten neden hızlı gidilir? Gidilirse ne olur? gibi sorular sorulur. yanıt belli
Yusufoğlu 5 yıl önce
Motorcu suçlu olabilir eyvAllah tamamda kardeşim şoför dediğin aynaya bakar otomobilin hicmi sucu yok ya o bisiklet olsaydı zaten bu tür kazalar hep aynaya bakmamaktan oluyor
Tofaşçıı 5 yıl önce
Sus boşkonuşmayınn
Suskun 5 yıl önce
Videou izleyin kim suçlu bakın bos muhabbet yapmayin
Motorcu 5 yıl önce
% 100 Motorcu suçlu ters yön hızlı birde duramadı haliyle! Ters yönden gelmese olmaz geçen de aynı yerde tersten gelen araba arabaya çarptı. Kurallara uyalim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın