banner851

banner955

İKİ GÜNDE ONLARCA MAZGAL ÇALINDI

Bahçeşehir bölgesinde onlarca mazgal, kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı. Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri çalınan mazgalların yerine kompozit mazgallar koydu.

Asayiş 17.12.2021, 14:45
1224
İKİ GÜNDE ONLARCA MAZGAL ÇALINDI

Hırsızlar Bahçeşehir bölgesindeki birçok mahalleye dadanarak iki gün içinde onlarca mazgalı çaldı. Rutin olarak mazgal kontrollerini yapan su ve kanalizasyon müdürlüğü ekipleri, çalınan mazgalları fark etti.

Öte yandan bölge muhtarlarından gelen mazgal hırsızlığı ihbarlarını da kontrol eden ekipler, onlarca demir döküm mazgalın çalındığını belirledi.

Vatandaş ve araçları tehlikeye sokan mazgal hırsızlığının ardından ekipler harekete geçerek çalınan mazgalların yerine kompozit mazgal yerleştirdi.

BELEDİYEMİZ ANINDA MÜDAHALE EDİYOR

Vatandaşların can güvenliğini tehlikeye atan hırsızların onlarca mazgalı çaldığını tespit ettiklerini belirten Bahçelievler Muhtarı Bayram Yıldız, “İki gündür geceleri ana yollarda mazgalları çalıyorlar. Biz sabah fark ediyoruz. Çocuk düşebilir, araçlar kaza yapabilir.

Diğer muhtar arkadaşlarla da görüşüyoruz. Onların mahallelerinde de hırsızlık olduğunu söylüyorlar. Belediyemiz kazaya sebebiyet vermeden anında müdahale ediyor ama bu işin devamı gelecek gibi görünüyor. Bizim görmediğimiz noktalar olabilir. Böyle bir durumla karşılaşırlarsa bize veya belediyemize ulaşabilirler. Belediyemiz anında müdahale ediyor” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (5)
CAN 13 ay önce
HURDACILARA BI GIDIN BAKIN KIMLER ALMIS SATMIS DIDIK DIDIK ARAYIN HURDACILARI CALANA ALANDA OKKALI CEZAYI VERIN NOKDA
Patlak ampul 13 ay önce
Bunlar daha iyi günler. Yağmalamalar başlar böyle giderse.. Sormak lazım çalan zevkine mi çaldı? Alan zevkine mi aldı?
Yokluk 13 ay önce
Talan başladı memlekette
Hsn 13 ay önce
Bunlara öyle bir ceza vereceksiniz ki . Bir daha eliyle bir şey tutamayacak.
Madur 13 ay önce
O mazgalı satın alan hurdacılara okkalı ceza yazacan ki onlar çalınmaz denetlesinler hurdacıları zabıtalar