banner851

banner614

İKİ KAZADA 11 KİŞİ YARALANDI

banner619

Düzce’de patpat ve traktör kazaları devam ediyor. Yığılca ve Cumayeri ilçelerinde meydana gelen kazalarda toplam 11 kişi yaralandı.

banner846
Asayiş 05.09.2019, 11:58 06.09.2019, 17:14
5180
banner844

 Fındık hasatları devam ederken tüm uyarı ve ikazlara rağmen patpat ve traktör kazaları devam ediyor.

Düzce’nin Yığılca ilçesine bağlı Gökçeağaç Köyü’nde meydana gelen kazada, fındık bahçesine doğru seyir halinde olan N.K.’nin kullandığı patpat olarak tabir edilen tarım aleti, lastiğinin patlaması sonucu yoldan çıktı. Patpatın römorkunda bulunan E.P. , N.P. , M.P. ve H.K. , isimli yolcular hafif şekilde yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Sağlık Ekipleri’nin olay yerindeki ilk müdahalelerinin ardından Yığılca Devlet  Hastanesi’nde kaldırıldı.

Öte yandan Düzce’nin Cumayeri ilçesine bağlı Avlayan Köyü’nde M.A.M. , idaresindeki traktör ile fındık bahçesinden evine doğru seyir halinde ilerlerken Kireç Kuyu mevkiinde dikkatsizlik sonucu römork çukura girdi.
Römorkta bulunan B.S. , A.A. , H.B. , H.S. , B.Ç. , E.A. ve F.A. isimli şahıslar römorktan düşerek yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Sağlık Ekipleri’nin olay yerindeki ilk müdahalelerinin ardından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken B.S. , E.A. ve F.A. , Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Toplam 11 kişinin yaralandığı iki kazayla ilgili ayrı ayrı soruşturma başlatıldı.

HABER: M.KADAŞ

Yorumlar (1)
Şenol 2 yıl önce
Titanik battı 1500 kişi öldü ucak düşüyor 350 400 kişi ölüyor her gün otobüs taksiler kaza yapıyor onlarca kişi ölüyor patpat ve traktör kazalarında yılda bir iki kişi ölüyor.siz neyin derdindesiniz cifcinin patpatımı tek trafik kazaları.