banner851

banner614

İKİ KİŞİ BYLOCK’TAN TUTUKLANDI

banner619

Düzce’de yürütülen FETÖ Terör Örgütüne ilişkin soruşturması çerçevesinde 2 kişi tutuklandı, 4 kişi adli kontrol şartıyla salıverildi.

banner846
Asayiş 12.04.2017, 10:01 13.04.2017, 10:04
5133
İKİ KİŞİ BYLOCK’TAN TUTUKLANDI
banner844

Düzce'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında 2 kişi tutuklanırken 4 kişi adli kontrol şartıyla serbest kaldı.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığınca “FETÖ terör örgütüne üye olmak” suçundan yürütülen soruşturmada, Bylock isimli haberleşme programını kullandığı anlaşılan bir ev hanımı ile daha önce görevinden ihraç edilen bir öğretmen yakalanarak gözaltına alındı. Ayrıca FETÖ soruşturmaları kapsamında 4 üniversite öğrencisi gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlere tamamlanarak adli makamlara sevk edilen şüphelilerden ev hanımı ile öğretmen tutuklandı.  4 üniversite öğrencisi ise adli kontrol ile salıverildi. Üniversite öğrencilerinin serbest bırakılma kararına Cumhuriyet Başsavcılığınca itiraz edildi.

Yorumlar (7)
Kültür 4 yıl önce
Siyasi ayağını 15 temmuz gecesi havaalanı vip salonundan araştırma ya baslayabiliriz
Siyaset 4 yıl önce
90 yıllardan daha kötüyüz. Siyaset yalan ve rüşvet üzerine dün dündür demeyen siyaset adamı kalmadı. Bu dünya adalet olmadan dönmez
TURAN 4 yıl önce
KİMSENİN AHI KİMSEDE KALMAZ
ak 4 yıl önce
Siyasilerimizin alnı aktır. Bütün hepsi de. Hiç bir partili çıktı mı alınan.
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
ERLER, EV HANIMLARI, ÖĞRETMENLER BİLE BYLOCK'U WHATSAPP GİBİ KULLANMIŞ AMA SİYASİLERDEN BİR ALLAH'IN KULU YOK...
YERSEN...
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
BEĞENMEDİM DİYE TIKLAYAN ARKADAŞ MECLİSTEKİ MİLLETVEKİLLERİNDEN, İLLERDEKİ BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BİR TANE BYLOCK KULLANAN OLMAMASI SANA NORMAL Mİ GELİYOR?
Konuralp 4 yıl önce
Bu millet çok da güzel yiyor, evet evet diye geziyor ortalıkta, o kadar ak partiliden 1 tane mi yok ya anlamıyorum