banner851

banner614

İKİ UYUŞTURUCU SATICISI TUTUKLANDI

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Kiremitocağı Mahallesi ve Çay Mahallesi’nde gerçekleştirdiği operasyonda üç şahsı yakaladı. Yakalana şahıslardan ikisi “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

banner846
Asayiş 14.05.2020, 16:45
3501
İKİ UYUŞTURUCU SATICISI TUTUKLANDI
banner844

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu satıcılarına adeta göz açtırmıyor.

Kiremitocağı Mahallesi’nde “Uyuşturucu Madde Ticareti” yaptığı tespit edilen bir şahıs narkotik ekipleri tarafından yakalandı. Yakalanan şüphelinin üzerinde yapılan aramada 9 parça halinde satışa hazır vaziyette 58 gram Esrar Maddesi ele geçirildi.

Şüpheli şahıs tamamlanan işlemlerinin ardından “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliğince Tutuklanarak Cezaevine teslim edildi.

İKİ ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI BİRİ TUTUKLANDI

Düzce merkeze bağlı Çay Mahallesi civarında “Uyuşturucu Madde Ticareti” yaptığı tespit edilen şüpheli 2 şahıs narkotik ekipleri tarafından yapılan operasyon neticesinde yakalandı.

Yakalanan şüphelilerin üzerinde aracında ve ikametinde yapılan aramada 5 parça halinde satışa hazır vaziyette 28 gram Metamfetamin Maddesi, 2 adet Cam pipo ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

Şüpheli iki şahıs tamamlanan işlemlerinin ardından “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan adli makamlara sevk edildi. Bir şahıs Sulh Ceza Hakimliğince Tutuklanarak Cezaevine teslim edilirken diğer  şahıs ise adli kontrol şartı ile serbest kaldı.

Soruşturma kapsamında tutuklanan şahıslardan uyuşturucu madde aldığı tespit edilen bir şahıs hakkında ayrıca “Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak” suçundan adli işlem yapıldı. Ayrıca  şahıstan bir miktar Metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Yorumlar (4)
Cadde`li 1 yıl önce
Eee Yüce Mevlam büyük adaleti şaşmaz Ali U. Ve Selçuk Y. Adamlar ceza evinden izinli çıkıyor ama hala aynı suçu yapmaya devam ediyorlar. Devlet bunları bilmiyor zannediyorlar cekirke 1 sıçrar 2 sıçrar 3de sıçrar ama duserken dikkat et altına batar
Vuslat 1 yıl önce
Çay mahallesi yeşim sokaktan da geçilmişti ne ettikleri belli değil her gece sivillerin gelip gece yarısı saniye ye çevirdiler...
Vuslat 1 yıl önce
Allah aşkına ara sokoklari da gezsinler siviller her akşam hurda araç tamiri mahallenin göbeğinde sanayiye çevirdiler. Ruhsatsız işyeri ne güzel memleket ne yaptıkları belli değil yeşim sokaktan her geçtiğimizde aynı bu muhtar da duymuyor şikâyetlerimizi...
Sekn 1 yıl önce
Bravo Polisimize. Bugünlerde de yakalıyor bu şahısları
21°
parçalı bulutlu