banner851

banner955

İL GENELİNDE DENETİMLER ARTTIRILDI

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri tarafından motosiklet ve motorlu bisikletlere yönelik denetimler sıklaştırıldı. Trafik Timleri Düzce İl genelinde motosikletlere yönelik yaptığı denetimlerde, 12 sürücüye 5 bin 465 TL para cezası uygularken, 3 araç trafikten men edildi.

Asayiş 05.04.2022, 12:30 05.04.2022, 17:12
1502
banner1032

Bahar ayının gelmesi ile motosiklet kazalarındaki artışın önüne geçmek için Düzce İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri il genelinde denetimlerini sıklaştırdı.

Diğer yıllarda ölümle sonuçlanan birçok kazayı göz önünde bulunduran jandarma trafik timleri, il genelinde kural tanımayan motosiklet sürücülerine göz açtırmıyor.

Düzce İl Jandarma Komutanlığına Trafik Timleri tarafından Cumayeri, Çilimli, Merkez Aydınpınar Köyü ve Gölormanı köy yolunda, motosiklet sürücülerine yönelik, denetim gerçekleştirdi.

Yapılan denetimlerde toplam 147 motosiklet ve sürücüsü kontrol edilirken, kuralları ihlal eden ve eksik evrakı bulunan 12 sürücüye toplamda 5 bin 465 TL para cezası uygulandı. Yapılan kontrollerde ayrıca, hacizli ve plakası olmayan 3 motosiklet trafikten men edildi.

banner844
Yorumlar (4)
ere 6 ay önce
VURUN ABALIYA VER MEHTERİ.
Adnan 6 ay önce
Vatandaş karnını doyuramiyor. Arabasına yakıt alamıyor motoruna biniyor onuda cezalandiriyorsunuz. Vatandaşı bu kadar sıkmayın. Kurun radarlari aşırı hız yapandan alın. Ekmek parasının peşinde olan halka zaten geçim sıkıntısı çeken vatandaşa biraz anlayışlı olun. Yoksa seçimlerde vatandaş bunun hesabını size soracak. Ben etrafımdaki yükselen sesi size dilimin döndüğü kadar tercüme ettiğimi sanıyorum.
ERAY 6 ay önce
ABART EGZOSLU MOTORLAR MOTORLAR VE BEYAZ IŞIK KULLANAN OTOMOBİLLER LÜTFEN DENETLENSİN..ÇAKMA MAVİ LAMBALI SERVİSARAÇLARI GİGİ.
Yorumcu 6 ay önce
Vatandaşını durdurup arama yapıyorsun kimliğine bakıyorsun guxel ya ülkeye kacak giren göçmenleri durdurup bakiyormusunuz.Yakalayip geri gönderilmek üzere ülkelerine yolluyormusunuz.Ulkenin sınırları evlere şenlik b nce sınırda kontroller yapılsın
25
orta şiddetli yağmur