banner851

banner614

İL GÖÇ İDARESİ’NDE RÜŞVET İDDİASI

Yabancı uyruklu şahıslar adına usulsüz evrak düzenleyerek rüşvet aldığı iddia edilen 1’i polis memuru 4 kişi gözaltına alındı.

banner619
Asayiş 29.05.2018, 11:02 30.05.2018, 12:14
4335

Düzce İl Göç İdaresi’nde yabancı uyruklu şahıslar adına usulsüz evrak düzenleyerek rüşvet alındığı ihbarı üzerine Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti.

Edinilen bilgiye göre, başlatılan teknik takip ve soruşturma neticesinde, 25 Mayıs tarihinde verilen arama ve gözaltı kararı ile İl Göç İdaresi’nde görevli 1 polis memuru ile tercüman olarak çalışan 1 kişi ve bu işlere aracılık yaptığı tespit edilen 2 kişi gözaltına alındı.

Şahısların emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye çıkartılması bekleniyor.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (5)
By şurup 3 yıl önce
Sayin oncu haber Bu kişilerin akibiyeti ne oldu tutuklandilarmi veya kimler tutaklandi ?
göçmen 3 yıl önce
Şimdi onlar düşünsün, Düzce deki gariban insanları sömüren bu çete hesabını versin. İnsanları hastaneye götürüp yüzlerce dolar alan, hastane önündeki yabancıları haraca bağlayan bu elemanlar şimdi ötün bakalım. Bu işi ortaya çıkaran kim varsa hepsinden Allah razı olsun. Bu iş bu kadar. Tebrikler emniyet....
serkan 3 yıl önce
atalarımızın kan dökerek miras bıraktığı devletetimize rüşvetle vatandaşlık, söylemiştik almayın bunları diye dinlemediler, şimdi göçmen kuşlar gibi bayramları memleketlerinde bayram sonra turkiyede bayram.
By şurup 3 yıl önce
Eeeee haram çıkar...... kimler olduğunu iyi biliyoruz devlet uyumuyor
m 3 yıl önce
Belli oldu niye yabancı sayıları artıyor bu kadar kontrolsüz bıktık bunlardan