banner851

banner955

İLK SAVUNMA: UYUŞTURUCU MADDE ETKİSİNDEYDİM

Düzce’de kamyonlara dadanan mazot faresi jandarmanın sıkı takibi sonucu kıskıvrak yakalandı. Piyasa değeri 11 bin TL olan toplam 500 litre akaryakıt çaldığı tespit edilen şüpheli S.Ç., ilk ifadesinde, hırsızlığı uyuşturucunun etkisinde gerçekleştirdiğini iddia etti.

Asayiş 16.05.2022, 16:41
3134
İLK SAVUNMA: UYUŞTURUCU MADDE ETKİSİNDEYDİM

Düzce’de aynı gün içerisinde 500 litre mazot çalan hırsız, olaydan 2 saat sonra saklandığı köy evinde gözaltına alındı.

Düzce Valiliği’nden yapılan açıklamada, D-655 karayolunun jandarma sorumluluk alanında dün saat 12:30 sıralarında C.Y. idaresindeki bir damperli kamyonun yakıt deposundan 200 litre, başka bir kamyonun yakıt deposundan ise 300 litre mazot çalındığı ihbarı üzerine güvenlik güçlerinin olayla ilgili soruşturma başlattığı bildirildi.

Piyasa değeri 11 bin TL olan toplam 500 litre mazotu çalan şüphelinin S.Ç. olduğunu kısa sürede tespit eden jandarma ekipleri, otomobil ile hırsızlığı gerçekleştirdiği belirlenen şahsı, saat 14:30 sıralarında merkeze bağlı köy evinde yakaladı. Olay kullanılan araç içerisinde yapılan kontrollerde 6 adet 25 litrelik mazot bidonu, 2 adet mazot tahliye pompası ve eldiven ele geçirildi.

Gözaltına alınarak jandarma karakoluna götürülen şüpheli S.Ç.’nin ifadesinde, olayı uyuşturucu maddenin etkisi altından yaptığını beyan etmesi üzerine şahıs gerekli tahlillerin yapılması için Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

Yorumlar (2)
memur 7 ay önce
marketleri soyanlar neden hala yakalanmadı
T.C 7 ay önce
Ulke ne hallere geldi sanki angola sokaklari gibi her pislik var
Yeni Sayımız