banner851

banner955

İLK VUKUATI DEĞİLMİŞ…

İlçe mi olacak mahalle mi olacak tartışmalarıyla gündeme gelen Beyköy’ün, kendi halkının konuya ilişkin görüşlerini almak üzere Beldeye giden Haber Ekibimiz kendini bilmez bir vatandaş tarafından küfürlü ve tehditli saldırıya uğradı. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle uzaklaştırılan şahsın ilk vukuatı olmadığı öğrenilirken çevredeki vatandaşlar: “bizim sesimizi duyurmak için buraya gelen Öncü haber Ekibine bu saygısızlığı neden yapıyorsun?” diyerek tepki gösterdi.

Asayiş 19.08.2022, 18:30 19.08.2022, 19:11
9155
İLK VUKUATI DEĞİLMİŞ…

Başta yakın zamanda meydana gelen sel afeti olmak üzere hemen her konuda Beyköy’lü vatandaşların talep sorun ve sıkıntılarını kamuoyu ile paylaşan Öncü Haber Ekibi, bugün de Mahalleye dönüştürülmesiyle gündeme gelen Beyköy’de vatandaşların değerlendirmesini almak üzere Beyköylü vatandaşlara mikrofon uzattı.

BEYKÖY ADINA UTANÇ VERİCİ

2017 yılından bu yana Beyköy’ün İlçe olması için bireysel girişimlerde bulunarak faaliyet yürüten Beyköylü Turan Zengin ile konuyu değerlendirmek üzere röportaj yapılacağı esnada Alperen Tapan isimli bir şahıs Haber Ekibimize ağıza alınmayacak sözlü hakaretlerle saldırmaya başladı.

Haber Ekibimizin kendisini sakin olmaya davet edip Beyköy’ün sıkıntısı için orada bulunduğumuzu söylemesi üzerine daha çok sinirlenerek küfür ve tehditlerini artıran Alperen Tapan isimli şahsı çevredeki vatandaşlar güçlükle sakinleştirdi.

BEYKÖY BELEDİYESİ’NDE ÇALIŞIYORMUŞ

Edinilen bilgilere göre insanlık ayıbı hareketler ve ağıza alınmayacak hakaretlerle Haber Ekibimize saldıran şahsın Beyköy Belediyesi’nde çalıştığı öğrenildi. Kendisini hiç ilgilendirmeyen bir konuya dâhil olup adeta kriz geçirircesine ekibimize saldıran şahsın ilk vukuatı olmadığı öğrenildi.

BİLAL TÜRKAN’IN DA YEĞENİYMİŞ

Öte yandan TSO meclis üyesi iş insanı Bilal Türkan’ın da doğrulamasıyla, saldırıyı yapan Alperen Tapan isimli şahsın iş insanı Bilal Türkan’ın yeğeni olduğu öğrenildi.

HABER EKİBİMİZ ŞİKÂYETÇİ OLDU

Olayın ardından Haber Ekibimiz 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak Beyköy’de meydana gelen saldırıyı ihbar etti.

Jandarma Ekipleriyle Beyköy karakoluna giderek ifade veren Haber Ekibimiz, yaşadığı bölgenin sesini kamuoyuna duyurmaya çalışan Öncü Haber çalışanlarına yapılan bu çirkin saldırıdan ötürü şikâyetçi oldu.

Son olarak konuya ilişkin Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ve iş insanı Bilal Türkan, gereğinin yapılacağını ifade ederken, Öncü Medya genel yayın yönetmeni Sadullah Ünsal ise konunun sonuna kadar takipçisi olacağının altını çizdi.

banner844
Yorumlar (38)
Ahmet Gokdemir 1 ay önce
Sahte hesapların yazdığı sahte yorumları yayınlarsanız ancak.
Kendi çapında 1 ay önce
Kendi çapında maganda.. ergen maganda hatta. Değişik bir organizma.
Murat 1 ay önce
Savaş,Sadullah abi dostlar bende yazdım nerdeee hala yokkkk
Milli Kuvvetler.. 1 ay önce
Güneşsiz bir günde Güneş gözlüğü takmasından belli Arkadaşın mafyavari özentisi olduğu... Ne diyelim Allah Akıl fikir versin
Beyköy 1 ay önce
Kurtlar vadisi Beyköy temsilcisi
H Düzceli 1 ay önce
Beyköy gibi guzel bir beldeyi böyle sacma sapan insanlarin küçük dusurmesi ve kötü algilanmasi çok üzücü toplama kampı gibi ipini koparan ağa olmuş yazik ya memleketime
Xxx 1 ay önce
Etraf erkek kayniyo yok dışarı ciksin yok iceri gelsin kimse klavye erkekligi yapmasin herkezin sosyal medya hesabi var dayilananlari sole bole yapariz diyanleri pist e alalim ..))
MOTORCU 1 ay önce
TİPİNDEN BELLİ NE CACIK OLDUĞU
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12
açık