banner851

banner955

İMDADINA RAFTİNGCİLER YETİŞTİ

Gölyaka Kültür Park Alanı’ndaki Melen Çayı’na balık tutmaya gittiği sırada fenalaşan kişinin imdadına rafting yapanlar yetişti.

Asayiş 19.06.2017, 10:12 20.06.2017, 10:52
3353

Alınan bilgiye göre, Ömer Aydın isimli bir kişi arkadaşıyla birlikte Gölyaka Kültür Park Alanı’ndaki Melen Çayı’na balık tutmaya gitti.

Oltayla balık tuttuğu esnada fenalaşan Ömer Aydın baygınlık geçirdi. Arkadaşının haber vermesinin ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri, raftingcilerin yardımıyla Aydın'ı bota alarak karaya çıkardı.

Aydın, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Düzce Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Aydın'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Haber:Y.SEVER

banner844
Yorumlar (2)
İŞ GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDR 5 yıl önce
MÜBAREK RAMAZANLIK GÜNLER, ORALAR SESSİZ SAKİN HERŞEY SERBES YERLER YANİ, KAYIKTA KİLERE DE BAKILIRSA OHH,KAFA İYİYDİ DEMİYORLAR DA BİRDE 112 NİN BAŞKA İŞİ YOKMUŞ GİBİ ONLARI ÇAĞIRIYORLAR, KEYİP YAP YASALARI ÇİĞNE SIKIŞINCA DA 112 GELL
BAŞKA DURUMLAR VARDIR 5 yıl önce
GEÇMİŞ OLSUN, KAYIKTAKİLERİ TÜM GÖLYAKA TANIR DA O ANDA NE İŞLERİ VARDI ORADA, NASIL DENK GİTMİŞ, YANİ ONLAR HEPSİ BERABERDİRLER YASAK OLMASINA RAĞMEN AĞ-KASNAK VB. ŞEYLER LE BALIK TUTMAYA GİTMİŞLERDİR, OLAN (ALKOL VS.VARSA) OLMUŞTUR,