banner851

banner955

İNŞAAT İŞÇİSİ YARALANDI...

Düzce Üniversitesi mevkiinde bulunan bir inşaat şantiyesinde meydana gelen kazada, facianın eşiğinden dönüldü. Sürücüsünün el frenini çekmeyi unuttuğu beton mikseri, kendi kendine hareket ederek, inşaat halindeki binaya çarptı ve devrildi. O sırada inşaata çalışan bir işçi, mikserin üzerine geldiğini fark ederek binadan aşağıya atladı. Kazada inşaat işçisi yaralandı.

Asayiş 06.09.2020, 12:26 06.09.2020, 13:07
5551
banner1032

Kaza dün öğle saatlerinde Merkeze Bağlı Beçi’de meydana geldi. İddiaya göre, dün beton boşaltmak için Düzce Üniversitesi mevkiinde bulunan inşaat şantiyesine giden beton mikseri sürücüsü, el frenini çekmeden araçtan indi. Dakikalar sonra kendi kendine hareket eden beton mikseri, inşaat halindeki bir binaya çarparak devrildi.

O sırada inşaat halindeki binada kalıp ustası olarak çalışan inşaat işçisi, mikserin üzerine geldiğini fark ederek, binadan aşağıya atladı. Meydana gelen kazada, ayağı kırılan inşaat işçisi, olay yerine çağrılan sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından 112 Acil Servis Ambulansı ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Binaya çarparak devrilen beton mikseri vinç yardımı ile olay yerinden kaldırılırken, kaza anı ise vatandaşların cep telefonu ile görüntülendi.

Haber: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (5)
Çakır 2 yıl önce
Savaş bey böyle bilir bilmez haber yapıpta milleti lekelemeyelim 40 tonluk mikser imdat çekilmese saniye durmaz kapat
Ziko 2 yıl önce
Kaza anı değil, kaza sonrası görüntüler...
Bilirkişi 2 yıl önce
Abiciğim zemin zaten ıslak yumuşak el freni çekmeyi nasıl unutur bir şoför bu adam nasıl bir şoför direksiyon çevirmekle olmuyor bu işler
Arf gms 2 yıl önce
Tecrübe siz herkezi aliyorlar niye ucuz oluyor
Alt 2 yıl önce
Ne kadar tuhaf insanlar olduk hemen birilerini suçlayıcı konuşuyoruz neymiş tecrübesiz miş şöför uln düdk bahsettiğin şöför en az 15 yıllık şöfördür istersen araştır herşeyi biliyorsunuz bu firmalar en az 50 personel çalıştırıyor heray dünyanın vergisini veriyor yaptıkları iş öyle sizin klavye başına geçip sallamanız gibi kolay değil birgün gelde sana gösterelim size kolay geliyor Allah size kazasız belasız işler nasip etsin de böyle dallmaların ağzına düşmeyin bu firmalarda bilir satıp paralarını faizlere yatırıp yattıkları yerden para kazanmayı lakin memleket düşünülüyor insan düşünülüyor
21
açık