banner851

banner614

İNSANLARI BÖYLE SÖMÜRÜYORLAR

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri toplumun huzuru ve insanların iyi niyetlerini suistimal eden kişilere göz açtırmıyor. Zabıta ekipleri, şehir dışından gelerek kent merkezinde dilendiği tespit edilen bir şahsı suçustü yakaladı. Dilencinin üzerinden çıkan para zabıta ekiplerini bile şaşırttı.

banner619
Asayiş 01.02.2021, 11:30
7817
İNSANLARI BÖYLE SÖMÜRÜYORLAR

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin kent merkezinde vatandaşların duygularını su istimal ederek dilenenlere karşı mücadelesi devam ediyor.

Ekipler, kentin en işlek cadde ve sokaklarında dilenen şahısları takibe aldı. Spor Sokak bölgesinde hareketlerinden şüphelenilen bir şahıs vatandaşlardan para istediği sırada ekipler tarafından suçüstü yapıldı.

ÜZERİNDEN BİN 600 TL ÇIKTI

Düzce Belediyesi Zabıta Amirliği’ne getirilen şahsın Düzce’ye sabah saatlerinde geldiği belirlenirken, yapılan aramada üzerinden bin 600 TL çıktı.

Dilencilik yapan şahsa “Kabahatler Kanunu”na göre yasal işlem yapıldı. Üzerinden çıkan paralar ise kamuya geçirilmek üzere tutanak tutularak muhafaza altına alındı.

banner844
Yorumlar (3)
Ismet 8 ay önce
Marketleri kontrol edin garibanları degil sürü gibi şehrin içinde dolaşmayın
JAA 71 8 ay önce
Marketlerin önünde bunlardan geçilmiyor, yeni moda para istemiyorum yiyecek al. Devletin sosyal yardım kurumları var, lütfen duygu sömürüsü yapan bu insanlara kanmayın ve yardım etmeyin. Bunlar gerçek ihtiyaç sahibi değil, zaten olanlar istiyemiyor.
CAN 8 ay önce
BUNLARA DÜZCEYE GIRIS YASAGI KOYACAN YAKALANIRLARSA OKKALI CEZA BIDAKINE HAPIS