banner851

banner614

İŞADAMI YENİDEN TUTUKLANDI

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanmasının ardından tahliye edilen Düzce’nin tanınmış işadamlarından Abdülkadir Karabacak yeniden tutuklandı.

banner619
Asayiş 06.01.2018, 10:26 07.01.2018, 13:25
7892

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında örgüte mali destek sağladığı gerekçesi ile tutuklu yargılanan ancak geçtiğimiz 26 Ekim 2017 tarihinde serbest bırakılan Düzce’nin tanınmış adamlarından Abdülkadir Karabacak yeniden tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre Karabacak, ev ve işyerinde yapılan incelemeler neticesinde yeni delillerin elde edildiği iddiasıyla yeniden gözaltına alındı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Karabacak dün adliyeye sevk edilmesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (8)
Komik! 4 yıl önce
Muhtemelen bir kaç yil sonra fetö diye birşey yok kandırılmışız diyecekler sonunada PARDON ekleyecekler.
BİZ YANILDIK 2 4 yıl önce
İmkansızlıklar içinde olan köylü sırf çocuğu okuyabilsin diye bu din sömürücülerin eline düştü şimdi çocuğu fetocu diye damga yiyor bunda devletin hiçmi suçu yok.Zamanında yeterli yurt olsa bu şerefsiz fetoş kimseyi kandıramazdı
BİZ YANILDIK 4 yıl önce
Kamer Genç Meclis’te kimdir bu Feto devletin imkanlarını neden bu adama kullandırıyorsunuz diye sorduğunda AKP Lİ Millet vekilleri adama salyaları akarak saldırdı özellikle Bekir BOZDAĞ.Bitsin bu Sıla hasreti dön memleketine
Ahmet81 4 yıl önce
Eger gercekten baglantisi var ise assinlar hayin insanlari asgari ucretten calistirip geliri teröre göndermek vatan hayinligidir
T. 4 yıl önce
Hukuk dersi uygulama bilmem kaç. Arkadaş, bunlar suçluysa atın hapse. Değilsr dokunmayın. Bir öylr bir böyle, pardon filmi gibi. Azıcık empati kurun. Ben kimseyi savunmuyorum ayrıca.
Esnaf 4 yıl önce
Psikolojilerini test ediyorlar herhalde. Allah kurtarsın
hadi ordan 4 yıl önce
FETÖ cü olduğu sabitse çeksin cezasını. Allah'a inanan kimse bu hain fetöcülerin peşinde koşmaz. 15 temmuzda ne gerçek yüzlerini gördük bunların.
Düzceli Eml 4 yıl önce
Komedi.