banner851

banner614

İŞÇİLERDEN MEYDAN DAYAĞI

banner619

Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde otomotiv yedek ürünleri üreten bir fabrikada eylem yapan işçiler, fabrika önüne gelen Türk Metal Sendikası Düzce Şubesi Başkanı Murat Ardıç’ı tekme tokat dövdü.

banner846
Asayiş 09.05.2017, 11:49 10.05.2017, 12:58
28420
banner844

Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde otomotiv yedek ürünleri bir fabrikada işçilerin başlattığı eylem sürüyor. İşverenle masaya oturan sendika yöneticilerinin işçi adına aldıkları kararlardan memnun olmayan işçiler dün başlattıkları eyleme bugün de devam ediyor. Fabrika önünde toplanarak hak arayışına başlayan yüzlerce işçi beklemeye devam ediyor.

İşçiler dün akşam kendileriyle konuşmak için fabrika önüne gelen Türk Metal Sendikası Düzce Şubesi Başkanı Murat Ardıç’a dayak attı. Dün akşam işçilerle görüşmek için fabrika önüne giden Ardıç’ın sözlerine sinirlenen işçiler birden sendika şube başkanını kovalamaya başladı. Tekme tokat Ardıç’ı darp eden işçileri kimse durduramadı. Darp edilen Ardıç’ın bölgeden uzaklaşmasıyla olay sona erdi.

Yorumlar (77)
Ertuğrul 4 yıl önce
Üzüldüm
gurbetçi 4 yıl önce
ver mehteri ver ver
SGK + MAAŞ % Sİ DEVLETTEN 4 yıl önce
FİRMA VE SENDİKA ANLAŞMASI. Dayak yiyeceğini bile bile bu işe giriştiyse sendika başkanı bu işin arkasında başka hesaplar varmış, demekki Devletimiz çok iyi imkanlarla ASTARINI vermişki bu firmalara artık bir de YÜZÜNÜ İSTİYORLAR.
ORTAMINI KARIŞTIRMAK İÇİN 4 yıl önce
Teknorot gibi saygın bir firmanın sendikanın işçileriyle görüşmeden ve bunu bilerek sendikayla böyle bir anlaşma yapmasını kınıyorum. Demekki Teknorot işçilerden giden gider kalanlar bizdendir mantığıyla sendikayla böyle bir gizli anlaşmış
FİRMA VE SENDİKA ANLAŞTI 4 yıl önce
TEKNOROT SENDİKA İŞBİRLİĞİ. TEKNOROT İŞÇİYİ GÖZDEN ÇIKARDI. BÖYLE SENDİKA OLAYLARINDA HER ZAMAN İŞÇİNİN HAKKI YENMİŞ, EZİLMİŞTİR BUNA KARŞILIK FİRMALAR VE SENDİKALAR HEP KAZANMIŞTIR.80 YILLARIN SENDİKALARINI HATIRLAYIN, ŞİMDİ MODERN GALİBA
Can . D 4 yıl önce
DÜZCEMIZDE IS SIZLER COK MADEM FIRMANIN VERDIGI PARAYI BEGENMIYON CIK GIT OZAMAN HAKKINI VERMIYOSA DÖVEREK HAKMI ALINIR HE BEN FIRMA SAYIBI OLSAM BÖYLE KENDINI BILMEZ ISCILERI KAPININ ÖNÜNE KOYARIM COK IS SIZLER VAR BUNLARIN KARNI TOK
Hayati 4 yıl önce
Ne olursa olsun kimsenin kimseye vurma hakki yok empati yapin biraz yazik size kendinizi bisey yaptimi saniyosunuz
YATIRIMCI 4 yıl önce
Düzcede işçilerde bu kadar rahatlık varken hiçbir yatırımcı buraya gelmez. Zihniyet değişmesi lazım. Milletimiz galiba geliri iyi olduğu için iş beğenmiyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın