banner615

banner614

banner701

İSTANBUL'A UZANAN UYUŞTURUCU OPERASYONU

banner619

Düzce'de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda zehir ticareti yapan ve satan iki şüpheli yakalandı. İl merkezi ve ilçelerde halkı zehirlemeye kalkışan şahıslar hapsi boyladı. Soruşturma kapsamında 3 şahıs hakkında da adli işlem yapıldı.

Asayiş 12.06.2020, 11:48 12.06.2020, 11:58
3329
İSTANBUL'A UZANAN UYUŞTURUCU OPERASYONU
banner785

Düzce'de normalleşme süreci ile birlikte sokakları tekrar mesken tutmaya kalkışan zehir satıcılarına göz açtırılmıyor.Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri il merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen şüpheliyi 4 Haziran'da düzenlenen operasyonla yakaladı.Yakalanan şüpheli şahsa uyuşturucu madde getirdiği tespit edilen 1 zehir taciri de İstanbul'da gerçekleştirilen operasyonla yakalanarak, Düzce Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi. 2 şahıs tamamlanan işlemlerinin ardından "Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak" suçundan sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

3 şahıs hakkında adli işlem yapıldı

Soruşturma kapsamında tutuklanan şahıstan uyuşturucu madde aldığı tespit edilen 2 şahıs hakkında "Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak" suçundan işlem yapıldı. Yine aynı soruşturmanın devamında 1 şahıs hakkında da "Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak" suçundan ayrıca adli işlem yapılırken, yapılan aramalarda, şahıslardan 25 fişek halinde 12 gram metamfetamin maddesi ve uyuşturucu madde içiminde kullanılan aparatlar ele geçirildi.

Yorumlar (3)
Çamkoyluu 4 ay önce
Çamköyede uğrağııın buradakilerin yine gelenleri bitmıyor
Düzceli vatandaş 6 ay önce
Bu işi yapanların hepsinin Allah belasını versin. Gebersin pislikler. İçeri girenleri salmasalar 2/3 yıl orada tutsalar iyi olacak.
Srkn 6 ay önce
Tebrikler Düzce Emniyetine.
16°
açık