banner851

banner614

İSTANBUL CADDESİ KISKACA ALINDI

Düzce Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekiplerince İstanbul Caddesi’nde motosiklet kullananlara yönelik uygulama yapıldı.

Asayiş 20.07.2018, 13:46 21.07.2018, 16:41
2930

Araç trafiğine kapandığı günden bu yana vatandaşların şikayet ettiği konuların başında İstanbul Caddesi’ne umursamadan giren motosikletler ve bunun yanında araçlar yer alıyor.

Düzce Belediyesi’ne bağlı Zabıta ekipleri de bugün, İstanbul Caddesi’ni kıskacı altına aldı. İstanbul Caddesi’ne giren kural tanımaz motosikletlilere yönelik uygulama yapıldı.Uygulama kapsamında motosikletler denetlendi. Kurallara uymadan yalnızca yayalara açık olan caddeye giren sürücülere uyarıları yapıldı. Daha önce yapılan denetimlerde uyarılan ancak, yapılan uyarıları dikkate almadan caddeyi kullanan sürücülere cezai işlem uygulandı.İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekiplerinin de katıldığı uygulamada evrak eksiği bulunan motosikletler trafikten men edildi.

Yapılan uygulamaların aralıksız olarak sürdürüleceği bildirildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (16)
Motorcu 4 yıl önce
Birisi yanımdan geçerken bi çarpsa diye sabırsızlıkla bekliyorum tekmeyi koyucam o zaman
bisiklet yolu şart. 4 yıl önce
motorlulara yasak iyi güzel anladık(yasağa uyan yok). ama bisikletlere genişçe ortada bi yer yapılsa ordan gidip gelseler bi düzen ile????
Ahmet 4 yıl önce
İstanbul Caddesinde insanmı var Allah aşkına insanlal spor sokakta alış veril yapıyor bütün lokanta kafeterya pideciler hamburgerci orda rantçılk yapyayın yalan konuşmayın insanları kandırmayalım
Metoo 4 yıl önce
Zabıtalar kafalarına göre park ediyo ondan sonra gelip vatandaşa cezai işlem uygulamaya çalışıyo ya işinize bakın ya milletin ayarıyla oynamaktan başka bi iş yaptınız yok
musa 4 yıl önce
Bana cevap veren sevgili vatandaş,
eğer o yolda yan yana sıralanmış 3 tane zabıta aracı park etmiş duruyorsa, yaya kalabalığını yara yara o araçlar bu yolda seyrediyorsa kusura bakma bu keyfiliktir. senin soruna gelince: o bölgede olacak bir olaya polis/zabıta açar sirenlerini girer müdahale eder aynı ambulanslar gibi
sürüücü 4 yıl önce
Belediyenin gücü yetiyorsa kaldırımlardaki araçları da kaldırsın. Namık Kemal okulundan Telekoma kadar olan yerde araçlar sürekli park halinde. Bütün kaldırımlar araç dolu
Vatandaş 4 yıl önce
Musa rumuzlu arkadaş.zabıta ve polis araçları ne işi var demişsin.o bölgede olacak bir olaya polis nasıl müdahale edicek acaba.araçlarını dubaların dışına çekip koşarakmı gidecekler kaldıki o bölge halkın yoğun olarak bulunduğu bir yer.
adamın teki 4 yıl önce
Kontrolleri her gün yapın lütfen. Burası artık kapalı kalacaksa gölge olması için buraya büyük ağaçlar taşıyın. Vatandaş güneşte yine eski kaldırımdan yürüyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-6
kapalı