banner851

banner614

İŞTE CİNAYETİN AYRINTILARI…

banner619

Otomobilinde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaşamını yitiren emekli Jandarma İstihbaratçı Astsubay Şeref Ateş’in cinayet şüphelileri 24 saat geçmeden polis operasyonuyla yakalandı. Şüpheliler; K.B., E.K. A.G. evlerinde yakalanarak gözaltına alındı.

banner846
Asayiş 12.03.2020, 17:01 12.03.2020, 18:01
13198
İŞTE CİNAYETİN AYRINTILARI…
banner844

Düzce merkez Çamköy Mahallesi Çevre Yolu üzerinde dün gece saatlerinde yaşanan cinayetin sır perdesi aralandı.

Cinayetin ardından hızla başlatılan soruşturma kapsamında Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde titiz bir çalışma yürüten Düzce İl Emniyet Müdürlüğü asayiş ekipleri kısa sürede şüphelilerin kimliklerini tespit etti. Bu doğrultuda şahısların yakalanması için operasyon düğmesine basan ekipler,  emekli Jandarma İstihbaratçı Astsubay Şeref Ateş cinayetini işledikleri iddiasıyla şüpheliler K.B., E.K. A.G.’yi evlerinde yakalayarak gözaltına aldı.

Valilik tarafından yapılan bilgilendirmede, cinayetin ayrıntılarına yer verildi. Buna göre; şüpheliler K.B., E.K. ve A.G.’nin, Şeref Ateş ile alkol almak için buluştukları, beraber bir süre  araç içerisinde alkol aldıktan sonra Şeref Ateş’in aracı ile şahıslardan ayrılarak Çamköy istikametine doğru ilerlediği aktarıldı. Şüpheliler K.B. ve A.G.’nin araçla takip ettikleri Şeref Ateş’in aracını yolda durdurdukları bu sırada şüpheli K.B. ile Şeref Ateş arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktığı ve şüpheli K.B.’nin yanında bulunan ruhsatsız silahla ateş etmesi sonucu Şeref Ateş’in olay yerinde öldüğü bildirildi.

Cinayet şüphelileri K.B., A.G ve E.K.’nin ev ve araçlarında yapılan aramada suç aleti olan bir adet ruhsatsız tabancaya el konulurken, şahısların emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Yorumlar (1)
MURAT ÖZTÜRK 1 yıl önce
BU O.....ÇOCUKLARI YEM....NE ALAKASI VAR ALKOL ALDILAR FALAN...BU İŞ DERİNLERİN İŞİ...24 SAAT GEÇMEDEN BULUNMUŞLARMIŞ...YALANINIZI SİZİN EMİ...BEN ŞEREF ATEŞ İN ÖZ YEĞENİYİM VE BU ÇAKALLARIN BU İŞİ YAPTIĞINA İNANMIYORUM...BU İŞTE ERMENİLERİN PARMAĞI VAR...HRANT DİNK CİNAYETİNDE İSMİ GEÇTİĞİ İÇİN ÖLDÜRÜLDÜ BENCE...SIRF ŞEHİTLİK ÜNVANI VERMEMEK İÇİN BİRİLERİNİN YAPTIĞI BİR TEZGAH...ATATÜRKÇÜ OLDUĞU İÇİN ABİME TEZGAH KURDULAR....ABİM ŞEHİTTİR....ŞEHİİİİİİİİİİİTTTTTTTTTTTTTT
18°
kapalı