banner851

banner614

İTFAİYE EKİPLERİ KISA SÜREDE KONTROL ALTINA ALDI

banner619

Çilimli sapağında faaliyet gösteren bir kereste Fabrikası’nda çıkan yangın, Düzce Belediyesi İtfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. Toz silosunda meydana gelen yangının nedeni araştırılıyor.

banner846
Asayiş 14.12.2020, 00:26
6272
İTFAİYE EKİPLERİ KISA SÜREDE KONTROL ALTINA ALDI
banner844

Yangın gece saatlerinde, Çilimli Sapağında faaliyet gösteren bir kereste fabrikasında çıktı. Kereste fabrikasının toz silosundan kıvılcımlar çıktığını fark eden çalışan işçiler, vakit kaybetmeden Düzce Belediyesi İtfaiyesinden yardım istedi.

 İhbar üzerine 3 araçla birlikte hızlı şekilde olay yerine sevk edilen İtfaiye ekipleri yangına müdahale de bulundu.  Toz silosunda çıkan yangının neden çıktığı araştırılırken, yaklaşık 1 saatlik müdahalenin ardından kontrol altına alındı. Soğutma çalışmalarını tamamlayan ekipler, daha sonra olay yerinden ayrıldı.

Yorumlar (2)
B. K. 8 ay önce
Aynı firma biri ölümlü olmak üzere bir çok yangına ve iş kazasına sebep olmuştur. Burada isg ci yada başka bir denemen yok mu yada birileri paramı yediriliyor da örtbas ediliyor birileri bu fabrikaya hesap sormayacakmı artık kaç kişinin daha canı yanacak
elektrikci 8 ay önce
2 yıl önce aynı yerde tekrar yangın çıkmış ve bir işçi hayatını kaybetmişti diye hatırlıyorum. ilgili firma boru hatlarında kıvılcım algılama ve söndürme sistemleri kurdursa bu problemlerle uğraşmaz.