banner851

banner614

İTFAİYE KISA SÜREDE KONTOL ALTINA ALDI

Düzce'de sevgi evinde iddiaya göre kendisine çıkması için izin verilmeyen genç kızın neden olduğu yangın itfaiyenin müdahalesiyle kısa sürede söndürüldü.

banner619
Asayiş 14.09.2021, 10:13
3554
İTFAİYE KISA SÜREDE KONTOL ALTINA ALDI

Fatih Mahallesi'nde bulunan Düzce Kız Sevgi Evi'nde yangın çıktı. Bir odada çıkan yangın nedeniyle evi yoğun duman kapladı.

Yangına sevgi evinde kalan bir genç kızın neden olduğu iddia edildi. Çıkmak istediğini söyleyen genç kıza izin verilmeyince iddiaya göre odasına giderek yatağını ateşe verdi. Durumun fark edilmesi üzerine sevgi evi görevlileri alevlere yangın söndürme tüpleri ile müdahale ederek durumu itfaiyeye haber verdi.

İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını kısa sürede kontrol altına aldı. Binada kalan çocuklar ise kontrollü şekilde tahliye edildi. Yangında dumandan etkilen bir kız çocuğu, 112 Acil Servis ekiplerince Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Tahliye edilen çocuklar geceyi geçirmeleri için başka bir kampüse götürüldü.

 (AA / ÖNCÜ HABER MERKEZİ)

Yorumlar (4)
Sosyolog/psikolog 1 hafta önce
Kurumda büyümüş bir sosyolog olarak belirtmek isterim ki; hiçbir sebep arkadaşlarının canına kastından daha önemli değildir. Çocuklarımız, sorunları ne olursa olsun, onlara fırsatlar tanınmalı, sorunlarına ortak olunmalıdır. Ancak böyle birer aile olabiliriz.
Yurtlu 1 hafta önce
Sanane nereye gidecek ne çok biliyon be kardeşim. Ne derdi var biliyormusun.
DÜZCELİ 1 hafta önce
DERDİ VARSA O KURUMUN AMİRİ VAR MEMURU VAR İLGİLİ KİŞİYE GİDECEK DERDİNİ ARZ EDECEK YETKİLİ ŞARTLARA UYGUNSA GİTMESİNE İZİN VERİR ORDA KALANLAR ONLARA ZİMMETLİ BİRŞEY OLDUMU HEMEN YETKİLİ YOKMUYDU DERSİNİZ
Halk 1 hafta önce
Sevgi aramaya gidecektir..