banner851

banner614

İZNİ OLMAYANLARA CEZA KESİLDİ…

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde emniyet ekipleri tam kapanma sürecinde şehrin giriş ve çıkışlarında gece gündüz denetim yapıyor. Yapılan denetimlerde izin belgesi olmayanlara 3 bin 150 TL para cezası kesildi.

banner619
Asayiş 08.05.2021, 10:29 09.05.2021, 16:02
2056

Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tam kapanma nedeniyle denetimlerini sıkı tutuyor.Ekipler, vatandaşların ihtiyaçlarını gidermeleri için sabah saat 10.00'dan akşam saat 17.00'ye kadar açık olan işyerlerinin kapanmasının ardından dışarıda gezen vatandaşlara idari ceza yaptırımı uyguluyor ve vatandaşları kısıtlama kurallarına uymaları noktasında uyarıyor.

Öte yandan Akçakoca kent merkezi, beş yol bölgesi ve Çuhallı Çarşısı'nda çift yönlü olarak emniyet güçleri denetimleri arttırdı, saat 17.00'dan sonra marketlerin kapanmasıyla birlikte sokakta gezenlere, yasaktan muaf olmayan özel araçla seyahat edenlere 3 bin 150 TL idari para cezası kesildi.

(İHA)

Yorumlar (4)
Emek 5 ay önce
Maalesef ki Düzce de bu TAM KAPANMAda denetim yok. Akçakoca yolu üzerindeki trafik her zamanki gibi herkes sokaklarda. Denetim yok. Millet merkeze yürürek ya da bisikletle gidiyor bu nasıl kapanma polisi arayıp eczaneye gitmek için izin istedik yürüme mesafesi değil diye reddettiler ki raporlu ilacımızı alacaktık. Ama halk sokaklarda meydanlarda herkes mi izinli aracına binen, bisiklete binen soluğu merkezde alıyor. Bu kapanma kime? Evlerinde kurallara uyan insanlara suçu ne? Bi neden evlerdeyiz o zaman?
büşra 5 ay önce
bu uygulama düzcede yok.bizde herkes dışarıda sadece polislere dışarı çıkmak yasak galiba.8 gundur 1 tane göremedim polis
sçavuş 5 ay önce
İZNİ OLMAYAN KİM VARKİ
abartı 5 ay önce
çalışmayanlar mesela