banner851

banner614

JANDARMA ARAMA YAPTI

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Komutanlığı tarafından bir köyün kahvehanesine yapılan arama kararı sonucunda 1 adet sigara makinesi ve içerisinde 4 paket sigara ile birlikte 6 TL ele geçirildi.

banner619
Asayiş 23.01.2017, 15:35
4549
JANDARMA ARAMA YAPTI

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından sorumluluk bölgesinde bulunan bir köyün kahvehanesine, adli makamlardan alınan arama karar doğrultusunda arama yapıldı.

Aramada kahvehane içerisinde madeni 1 TL ile çalışan 1 adet sigara makinesi ile makine içerisinde 4 paket sigara ve 6 TL ele geçirildi.

İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan yazılı basın açıklamasına göre, ele geçirilen malzemelere el konuldu ve kahvehane sahibi hakkında, “1072 Sayılı Rulet, Langırt ve Benzeri Oyun Alet ve Makineleri Hakkında Kanuna Muhalefet” suçundan yasal işlem başlatıldı.

Yorumlar (26)
NE GÜNLERE KALDIK 5 yıl önce
Milli piyango. sayısal loto.şans topu.10 numara.at yarışı spor toto loto bahis kazı kazan Bunlara kumar diyemezsiniz zinhar çarpılırsınız. fakat tek kelime ile sigara makinası yasaktır kumara girer.kahveciye en büyük ceza verilmeli.
Vatandas 5 yıl önce
155-156-112 tüm numaralar birleşti. Artık tek merkezde toplandı. Cevap yazan Cahil kardeş onun için böyle yazmış.
Ciklet 5 yıl önce
Bos isler mudurleri is basinda arama sebebini yazmamislar niye arama yaptilar sadece makina icin mi eger oyleyse her yerde var o makina boyle haber olmaz bilader bakarak harcadigim byta yazik
Düzceli 5 yıl önce
Kumara karşıyım ama Buda çok olmuş vatandaşa eziyet millet nerede sitrest atıcak 1 tl ile kumar mı olur.
Halk 5 yıl önce
1Tl ile kumar mı olur
Gereksiz 5 yıl önce
Vatandaşa eziyet ediyor artık memurlar.bu neyin hırsı
Yazık 5 yıl önce
Türkiye parçalanıyo devlet milletle çok uğraşıyor
Cenk 5 yıl önce
boş işler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın