banner851

banner614

JANDARMADAN KAÇAK İÇKİ OPERASYONU

İl Jandarma Komutalığı’na bağlı ekipler sahte alkollü içki satışının yapıldığını belirlediği bir iş yerine operasyon düzenledi.

banner619
Asayiş 27.12.2017, 20:58 28.12.2017, 17:04
2576

İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler yılbaşı öncesi kaçak ve sahte alkollü içkilerin ticaretinin önlenmesi ve yasa dışı ticarete konu ürünlere el konulmasına yönelik il genelinde çalışma başlattı.

Edinilen bilgiye göre ekipler, yaptıkları çalışmalar kapsamında bir iş yerinde sahte alkollü içki satışının yapıldığını belirleyerek işyerine operasyon düzenledi.



Güvenlik güçleri yaklaşan yılbaşı öncesi operasyonların aralıksız süreceğini belirtti.


Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (11)
Ali Ekrem 4 yıl önce
Neresi olduğunu net anlayamadım, birisi izah etsin de oradan alışveriş yapmayalım.
R.R. 4 yıl önce
HABERİN TAM DOĞRU OLANI NE ACABA? SAHTE İÇKİ SATARAK GÖRME KAYBI YAŞATAN MERDİVEN ALTI ÜRETİM Mİ?, YURDA KAÇAK YOLLARDAN SOKULAN BANDROLÜ BAŞKA ÜLKLEYE AİT İÇKİ Mİ ANLAMADIK ONA GÖRE BURADAN BİDAHA BİŞEY ALMAYALIM
gokhan 4 yıl önce
beyın yoksunu bazıları yazmıs alkol ıceceklerıne zıkkım ıcsınler içki tüm kotuluklerın anasıdır dıye sızın o ımamların maaşları yaptıgınız yolların neredeyse yarısı alkolden alınan vergı ıle oluyor.bırakın ıckı ıcen ınsanlarıda yurtlarda erkek cocuklerını bademlıyen ımam hatıplı sapıkları bakın
birisi 4 yıl önce
Vatandaş rumuzlu şahsa sesleniyorum. Kardeşim içilen içki seni ya da başkasını ilgilendirmez. Ben içiyorum oh mis gibi kimseyede salça olmuyorum. Siz hele uçkurunuza sahip çıkın.
Vatandaş 4 yıl önce
Emin ol alkol vergisi olmadan da o yollar köprüler yapılır ben devletin içindeyim ne kadar sadece otomobil vergileri Türkiye’yeter 2 bira içen kendini mafya sanıyor alkol tamamen yasaklanmalı
Halk 4 yıl önce
Kardeşim biz bunu hep söylüyoruz Alkol Sigara ve sans oyunlaru bu ülkeyi ayakta tutan memurun emeklinin maaşını ödeyen bugun bunlara 1 ay ara verilsin 2.ci ay türkiye somaliden beter olur.
gncbrs 4 yıl önce
şimdi diyicem ki, engellenmeyin satsınlar kaçak içkiyi, içenlerde ölsün gitsin sonra iş yerine mühür vurursun diyicem kırk bin tane yorum gelir sanane senin paranla mı içiyoz felan diye. dikkat et bi gün senin çocuğna da sahte içki gelebilr
Vatandaş 4 yıl önce
Zıkkım için onu iççeğinizeeee
esnaf 4 yıl önce
çegirge bir sıçradı pir sıçradı
NUSRET AYDOĞAN 4 yıl önce
BU TİP İŞYERLERİ KAPATILSIN,
İÇKİ TÜM KÖTÜLÜKLERİN ANASIDIR..
MİLLETİ KÖR EDECEKLER.
Selamunaleyküm 4 yıl önce
Alkol iyi birşey değil kabul ediyorumda kapatmak ne demek?! O zaman tecavüzcü tacizci hocalar var, ne yapalım camileri kuran kurslarını da mı kapatalım?
Kötü olan alkollü içecek değil, onu ağızla içemeyen kötü insan. Aklımızı kullanalım ltf
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın