banner851

banner614

JANDARMA’DAN UYUŞTURUCU OPERASYONU

Düzce İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Timleri, Düzce’de yasa dışı uyuşturucu satışı ve kullanımına yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Jandarma ekipleri, düzenledikleri operasyonda bir kişinin bahçesinde ekili halde 17 kök Hint Keneviri ele geçirdi. Zanlının evinde yapılan aramalarda ise bir miktar esrar maddesi bulundu.

banner619
Asayiş 30.07.2021, 12:40 30.07.2021, 16:39
1559

Düzce’de uyuşturucu satışı ve kullanımına yönelik çalışmalar Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafında aralıksız devam ediyor. Aldıkları bir istihbaratı değerlendiren Düzce İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Timleri, merkeze bağlı Otluoğlu Köyü’nde Ç.Ç isimli bir şahsın bahçesine ve evine operasyon düzenledi.

Düzenlenen operasyonda zanlının bahçesinde ekili halde boylar 50 ile 150 santim arasında değişen 17 kök Hint Keneviri bitkisi ele geçirildi. Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan Ç.Ç’nin evinde yapılan aramalarda ise, kullanıma hazır 0.5 gram ağırlığında esrar maddesi ele geçirildi.

Gözaltına alınarak işlemleri için Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na götürülen Ç.Ç’nin ifadesinin ardından Düzce Adliyesine sevk edileceği bildirilirken, olay ile ilgili başlatılan çalışmalar devam ediyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)