banner851

banner955

KAHREDEN HABER GELDİ!

Nalbantoğlu Mahallesinde üç gün önce meydana gelen olayda kendini yakarak intihar girişiminde bulunan 28 yaşındaki Cüneyt Köksaloğlu, İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybetti.

Asayiş 24.05.2017, 13:38 25.05.2017, 16:11
15814

Nalbantoğlu Mahallesinde üç gün önce meydana gelen feci olaydan acı haber geldi. Psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen 28 yaşındaki Cüneyt Köksaloğlu 3060.Sokak’taki evinin kömürlüğünde kendini ateşe vererek intihar girişiminde bulunmuş, annesinin durumu fark etmesi üzerine yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı.

Düzce’de tedavi gördüğü hastanede ilk müdahalesi yapılan Köksaloğlu, sağlık durumunun kötüye gitmesi nedeniyle ambulans helikopter ile İstanbul’a sevk edildi. Köksaloğlu, İstanbul’da tedavi gördüğü Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşam mücadelesini üçüncü gününde kaybetti.

Köksaloğlu’nun naaşı ailesi tarafından vefat ettiği hastaneden alınarak Düzce’ye getirilecek. Hayatını kaybeden Köksaloğlu’nun nişanlı olduğu ifade edilirken neden intihar ettiği ise bilinmiyor. Köksaloğlu’nun ailenin tek çocuğu olduğu öğrenildi.

Yorumlar (11)
ŞEREF DEDE 6 yıl önce
Allah yakınlarına sabir versin mekanın cennet olsun Cüneyt koksaloglu unutmucaz seni...
Duzceli 6 yıl önce
Ne oluyor ya bu duzceli lere aşan Asan Asana kendini vuran zaten haddi hesabı yok şimdide kendilerini mi yakıyor bu millet yazık ya
Işık 6 yıl önce
Biri çıkıp şaka desin gerçek olduguna inanmak istemiyorum. Cüneyt boyle bir hata etmezdi çok akıllı bir gençti. Allah rahmet eylesin. Çok üzdün bizi. Allah sabır versin bütün yakınlarına
Muzaffer usta mevlana dön 6 yıl önce
Rabbim rahmetiyle muamele etsin başınız sağolsun Allah sabrı cemil ıhsan etsin ailesine
Bahar 6 yıl önce
Oldu havalar yağmurlu söyle reise düzeltsin herşeyi erdoğana bağlıyan zihniyet nasıl bir kafadır
ismail dede 6 yıl önce
bizide yaktın kardeşlik ne dim Allah seni affetsin geride bıraktıklarına sabır versin
hasan çalışkanoğlu 6 yıl önce
KOMŞU KÖYÜMÜN AHALİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM ALLAHAEMANET OLUN
Ali 6 yıl önce
Allah rahmet etsin çok üzüldüm Allah yakınlarını sabır versin :(
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız