banner851

banner614

KALICI KONUTLARDA KAZA; 3 YARALI!

banner619

Kuzey Çevre Yolu AFAD kavşağında iki aracın çarpışması sonucu meydana elen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Sık sık kazaların yaşandığı kavşak bölge halkını tedirgin ederken, sürücüler yetkililerden kavşak için çözüm istedi.

banner846
Asayiş 11.11.2017, 19:00 13.11.2017, 13:33
5919
banner844

Kuzey Çevre Yolu Kalıcı Konutlar bölgesinde bulunan AFAD kavşağında meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. D-100 karayolundan D-655 karayolu istikametine gitmekte olan Emre Ceylan idaresindeki kamyonet, kavşaktan karşı yöne geçmek isteyen Naim Demir idaresindeki hafif ticari araçla çarpıştı.Yaşanan kazada her iki sürücü ile kamyonette yolcu olarak bulunan Cihat Can yaralandı.Olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye sevk edilen yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Öte yandan sık sık kazaların yaşandığı AFAD kavşağı bölge halkının bir kez daha tepkisine neden oldu. Sürücülerin tepkisini çeken kavşak için vatandaşlar yetkililerden çözüm istiyor.Haber; Ş. ÇAKIR

Yorumlar (23)
Galıcılı 4 yıl önce
Acilen düzeltilmesi gerekir illa birileri ölmelimi yada çok büyük kazalar mı olmalı neden hiç bir yetkili bir şey yapmıyor yazık değil mi insanlara offf nasıl bir ulkeyiz biz!!!!
yusuf 4 yıl önce
Hicret camii imamı Naim hocaya geçmiş olsun ALLAH korumuş
Krcs 4 yıl önce
Evet kalıcıya girişte kaynaslı tarafından gelen arac gözükmüyor otlardan!!!!!!!!?
İSMET 4 yıl önce
Oraya üst geçit vs yapılmalı. Işık felan kurtarmaz. Gelen süratli geliyor. Karşıya geçen de sabırsız...
sürücü 4 yıl önce
Bence buradan araçlar geçmesin sorun .biter, kaza olmaz
Mehmet 4 yıl önce
Çok sofuru aldatıyor kavşak
T. 4 yıl önce
kavşakta gelen araç görülmüyor. Her kazada suçlu sürücü ya da sürücüler olamayabilir. Trafik polislerinin icabında tutanaklarında yolun/kavşağın teknik açıdan uygun olmadığını belirtmeleri gerekir ki onlar zaten sürücü ve yetkili.
Can . D 4 yıl önce
HANGI ISI DOGRU YAPDILARKI KAVSAGI DOGRU YAPSINLAR GÜERMISIN AGLARMISIN DÜZCE BURASI GERI KALMAYA MAHKUM
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın