banner851

banner614

KAMERAYA TAKILAN AKIL ALMAZ OLAY!

Düzce merkeze bağlı Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan gross markete müşteri kılığında giren kimliği belirsiz bir şahıs, kadın kasiyere saldırdı. Saniyeler içerisinde yaşanan çirkin olay, maketin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

banner619
Asayiş 18.05.2021, 14:01 19.05.2021, 17:08
4232

Düzce’de kasiyer olarak çalışan genç kadın, tanımadığı bir şahsın saldırısı sonucu yaralandı.

Akıllara durgunluk veren olay dün Düzce merkeze bağlı Fevzi Çakmak Mahallesi’nde faaliyet gösteren Ekol Gross Market’te yaşandı.

Güvenlik kameralarının kayıtta olduğu sabah saatlerinde müşteri kılığında markete gelen henüz kimliği belirlenemeyen şahsın bir süre kasa çevresinde gezindiği görülüyor. Olacaklardan habersiz şekilde müşteri ile ilgilenen genç kasiyer, elinde hiçbir ürün olmadan kasa etrafından dolanan adamın hareketlerinden şüphelenmeden işine devam ediyor.

Birkaç kez market kapısına yönelip tekrar kasa kısmına geri dönen şahıs, bu sırada sık sık   kasiyeri süzüyor. Müşterinin işlemine devam ettiği sırada aniden market kapısından geri dönen gözü dönmüş adamın yüzüne attığı yumruklarla neye uğradığını şaşıran kasiyer saniyeler içinde yaşanan saldırının mağduru oluyor. Müşteri ve diğer çalışanların çığlıkları arasında marketten koşarak kaçan saldırgan, hızla uzaklaşmaya çalışırken, erkek personel arkasından koşuyor. Bu sırada aldığı şiddetli darbeler sonucu yaralanan ve dizleri üzerine çökerek ağlamaya başlayan kadın kasiyerin yardımına koşan mesai arkadaşları, durumdan polis ve sağlık ekiplerini haberdar ediyor.

Bu akıl almaz olay an be an güvenlik kameralarına yansırken, polis şimdi kamera eşgalinden yola çıkarak her yerde kaçan şüpheliyi arıyor.

Yorumlar (12)
Ahmete cvp 4 ay önce
polis evine gitmeden savcı salıyor zaten.senin kızkardeşin eşin çocuğun olsa böyle konuşurmusun.Asla konuşmazsın o şahsıu düzcede gezdirmezsin zaten..
kesin senin akraban..Kimsenin kimseye vurmaya hakkı yok.Elin p...i gelecek vuracak..yok yaa..
CAN 4 ay önce
INSAN DEYIL HAYVAN BÖYLELERI TIMAR HANEYE TIKAYACAN
Murat 4 ay önce
Am bence olayın içinde başka bieşey var manita mezunu olabilir çünkü şahıs soğuk kanlı
Esnaf 4 ay önce
Kesin akli dengesi yerinde değildir yazık günah degilmi o kıza garibim üç kuruş kazancam diye böyle manyaklarla uğraşıyor
Düzceli 4 ay önce
Yazıklar olsun senin gibi adama ekmeğinin peşinde çalışan kadına mı gücün yetiyor!
buyur gel düzce esnafı olarak bekleriz...
Düzceli.. 4 ay önce
Birine benzettim der, salınır.. Daha geçen hafta benzerini gördü ülke..
Arkadaşı 4 ay önce
O adamın yakalanıp tez zamanda içeri atılmasını temenni ediyorum , pislik herif.
Amet hakan 4 ay önce
Sevgilisi kasiyerin kesinlikle kız aldatdı cocugu oda hırsını böle aldı izleyin görün olayın sonunda cıkıcak gercek
.... 4 ay önce
Murat ve Amet Hakan bişey bilip etmeden konuşmak nekadar kolay yaa böyle kızın sevgilisi flan değil bikere o işi geçin kimsenin bilmediği tanımadığı pisliğin biri bunu yapan ama bulunacak ve o yaptığının hesabını verecek izleyin ve o zaman sizde cevabınızı alacaksınız o kızın ve oradaki kimsenin bi ilgisi olmayan bildiğin bi çocuk yakalandığında neyin ne olduğu çıkacak zaten sizin gibilerde böyle boş konuştuğunuzla kalacaksınız o psikolojiyi düşünmeden bu şekilde konuşmak ne kadar kolay size
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın