banner851

banner614

KAMYONET CAN ALIYORDU!

banner619

D-100 karayolunda kamyonetin çarptığı Adem Ata isimli yaya yaralandı. Kazayla beraber Kaynaşlı mevkiindeki yol yapım çalışması nedeniyle meydana gelen kazalar zincirine bir yenisi daha eklenmiş oldu.

banner846
Asayiş 16.05.2017, 09:30 17.05.2017, 10:59
8300
banner844

D-100 karayolu Kaynaşlı Çele Mahallesinde yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışının tek şeritten sağlandığı bölümde kazalar bitmek bilmiyor.

Önceki akşam meydana gelen zincirleme kaza nedeniyle trafikte uzun araç kuyruklarının oluştuğu bölgede bu kez can yakan bir kaza meydana geldi. Kamyonetin çarptığı bir vatandaş hastanelik oldu.

Alınan bilgiye göre, yol çalışmasının yapıldığı bölümden yolun karşısına geçmek isteyen Adem Ata’ya Ferhat B. idaresindeki kamyonet çarptı. Çarpışmanın şiddetiyle yaralanan Ata, hastaneye kaldırıldı. 51 yaşındaki Ata  yoğun bakımda tedavi altına alındı. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Karayolundaki yapım çalışması nedeniyle kazaların sık sık meydana geldiği bölgede nasıl bir tedbir alınacağını ilerleyen günler gösterecek.

Yorumlar (11)
Bir yolcu 4 yıl önce
Arkadaşlar hala kadin erkek ayrimindamisiniz önce insan olmalı sonra insan kalabilmeli trafikte saygı olmayınca kural herşeyi çözmez. Cezalarla bu işler çözülmez zaten maliyeye çalışıyor insanlar kazasız gunleriniz olsun saygı saygı.
metin 4 yıl önce
Eğitim seviyelerinin de kaza oranlarına etkisi var. İlkokul mezunlarına ehliyet kesinlikle verilmemeli.
a.yasin 4 yıl önce
Çarpan göz göre çarpmaz,oda bilerek arabanın önüne atlamaz Kaderin, hayrın ve şerrin Allahtan geldiğini unutmamak lzm.dünyadaki herşey herkes için.Allah yoğun bakımdaki insanımızı sevdiklerine bağışlasın,çarpanıda sevdikleri evde bekler.DUA
Vatandaş 4 yıl önce
ASİ adlı feminist kardeş trafikteki 100 sürücüden 90 ı erkekte o yüzden
duzceliii 4 yıl önce
kadinlar cok masummm yaaa !!!!
beni konusturtma simdiii sacma sapan sirf yorum yapmak olsun anca goy goyy yuru git koca bulma programi izle sen
ASİ 4 yıl önce
24 Yıllık sürücüyüm arabamda çizik bile olmadı. karı koca programlarını çok seyrediyorsun herhalde .seviyesiz yorumcu..
Asi'ye 4 yıl önce
Tahminimce bayansınız. Trafikte bayan erkek sayısını endekslediğimizde erkek sayısı fazla olduğu için erkek kazalarının sayısı fazla oluyor. Özellikle Düzcenin bayan şoförleri aracıma vurmaktan bıkmadı! Bu konuda hiç feminist olmayın lütfen
keremcan 4 yıl önce
aracına vurmayan bayan kalmadıysa problem sende abi... ilkokul mezunu musun abi?
Emre 4 yıl önce
Erkek sürücü terörü ile ne alakası var olayın nasıl gerçekleştiğini bilmeden yalandan iş olsun diye yorum yapmayın lütfen
asi 4 yıl önce
kazayı yapan kadın olduğunda haber başlığı ''kadın sürücü kazaya neden oldu ''diye yapıldığı için tepki olarak yazıyorum. habercilik düzelene kadar bu devam edecek.
ASİ 4 yıl önce
erkek sürücü terörlerinin bir yenisi daha
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın