banner851

banner614

KAN DONDURAN ANLAR KAMERADA

banner619

Gün geçmiyor ki Düzce’de kadına yönelik şiddet olayına rastlanmasın... Bu kez Bahçeşehir bölgesinde, gözü dönmüş bir adam, çocuklarının gözü önünde eşini darp etti. Karısını zorla araca bindiren vicdansız koca olay yerinden uzaklaşırken, sokak ortasında yaşanan bu çirkin olay saniye saniye vatandaş kamerasına yansıdı.

banner846
Asayiş 30.06.2021, 15:52 30.06.2021, 16:05
7399
banner844

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetle Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı’nın aldığı tüm önlemlere rağmen, Türkiye’de kadına yönelik şiddetin önüne bir türlü geçilemiyor. Düzce’de son yaşanan kadına şiddet olayı bu toplumsal yaranın kanamaya devam ettiğini gözler önüne serdi.

Şiddet anı kamerada

Sokak ortasında gözünü kırpmadan karısına saldıran koca, iki çocuğunun gözleri önünde eşini darp etti. Tüyleri diken diken eden kadına şiddet olayı, an be an cep telefonu ile kaydedildi.

“Artık kadın cinayetleri bitsin”

Çektikleri görüntüleri 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına gönderen vatandaşlar, videonun altına “Bu olay, bugün Düzce Bahçeşehir 9. Bölge 72. Ada’da gerçekleşti. Bir kadın 2 çocuğu ile yolda yürürken alkollü adam (eşi) arabayla gelip “Seni öldürürüm, arabaya bin” diyerek kadını yumruklayıp, araca bindirip hızlıca olay yerinden uzaklaştı. Kadın polisi aramaya çalışırken adam, engel olup, çocukları arabaya bindirdi. Umarım başına bir şey gelmez artık kadın cinayetleri bitsin.” mesajını ekledi.

Polis her yerde şiddet uygulayan adamı arıyor

Gönderilen videoda ise Bahçeşehir 9. Bölge’de çocukları ile yürüyen bir kadına arkasından yaklaşan kocasının yumruk ile saldırdığı ve çocukları ile birlikte zorla araca bindirdiği görülüyor.

İki çocuğu ve kadını zorla aracına bindiren koca olay yerinden hızla uzaklaşırken, kan donduran olaya şahit olan çevredeki vatandaşlar, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak, polis ekiplerinden yardım istiyor.

Olay yerine gelen polis ekipleri, eşine ve çocuklarına daha fazla zarar vermeden öfkeli adama ulaşmaya çalışıyor.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Tanıdık 3 hafta önce
HÜSEYİN UÇAR bahcesehir 9 bölgede oturuyor..Allah nasıl biliosa öyle yapsın seni sizin gibileri kapatacaksın içeri geberin orda insAllah...!!
Dikkat 4 hafta önce
Oule adamlarin kafasina emsan tavasini gecireceksin.Bakalim tava bukuluyormu diye..Bu ne yaa..en
Düzceli 4 hafta önce
Allah belanı versin senin şerefsiz pislik gücün kadına mı yetiyor ben o kadının yerinde olsam şerefsiz pislikle aynı evde bile yaşamam Allah yardımcısı olsun bayanın
Ragip 4 hafta önce
Şerefsiz adam