banner851

banner614

KAPTAN KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Akçakoca açıklarında iddiaya göre kalp krizi geçirmesi sonucu kaptanı dümen başında hayatını kaybeden balıkçı teknesi için sahil güvenlik alarma geçti. Mürettebat arasında tekneyi kullanacak kimse olmadığı için Akçakoca'dan bir kaptan gemiye götürüldü.

banner619
Asayiş 12.12.2017, 16:39 14.12.2017, 10:58
4730

Akçakoca'da üzücü olay... Akçakoca-Alaplı açıklarına balık avlamak için açılan 'Aydın Kaptan' isimli teknenin kaptanı dümen başında fenalaştı.

Kaptan Aydın Y.'nın yere yığıldığını gören balıkçılar hemen sahil güvenliği durumdan haberdar etti. 63 yaşındaki Tekne Kaptanı Aydın Y.'nin hayatını kaybettiği belirlendi. Mürettebat arasında tekneyi kullanacak kimse olmadığı için sahil güvenlik ekipleri tarafından Akçakoca'dan bir kaptan gemiye götürüldü. Akçakoca-Alaplı açıklarında sahilden görülmeyecek kadar uzak bir mesafede olan balıkçı teknesi, Akçakoca'dan götürülen kaptan tarafından Akçakoca Limanı'na getirildi. Limana çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi. Tekneden indirilen cenaze ambulansla Akçakoca Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Akçakoca-Alaplı arasında avlanan Aydın Kaptan isimli balıkçı teknesinin kaptanı 63 yaşındaki Aydın Y.'nin teknede kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiği üzerinde duruluyor.Haber: C. ÜSTÜNER 

banner844
Yorumlar (2)
Gökhan 4 yıl önce
Allah Rahmet eylesin
Ozkan 4 yıl önce
Hakteala rahmet eylesin cennet mekan olsun inşAllah